Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: 24

Blogthean Το avatar του χρήστη jornikath
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή 24

καταλπηκτική σειρά!!!!!!!!!!!!!!1για μενα η καλύτερη σαιζόν ήταν η 2η.είχα μια αδυναμία στον Τόνυ.τώρα περιμένω την ταινία να δω τι γίνεται.
    "Θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία"-Α.Κάλβος

Blogthean Το avatar του χρήστη elenaya
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Εμένα μου άρεσε και ο 2ος και ο 4ος κύκλος εξίσου, ο 3ος και ο 5ος καθόλου, ενώ τον 6ο δεν τον έχω δει ακόμα. Δεν μπορώ όμως να πω ότι δεν με ενοχλεί το εξωπραγματικό της υπόθεσης (πότε τρώνε οι πρωταγωνιστές, πότε πάνε στην τουαλέτα, κτλ) τη στιγμή μάλιστα που υποτίθεται ότι δεν είναι υπερήρωες (σαν τον σούπερμαν ή τον σπάιντερμαν). Επίσης, με ενοχλεί η υπερβολική χρήση βίας και παράνομων μεθόδων και βασανιστηρίων στο όνομα της "πατρίδας" και του άκρατου εθνικισμού, εφόσον μάλιστα πρόκειται για σειρά που εκτυλίσσεται σε περίοδο ειρήνης.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη elenaya : 19-06-08 στις 21:29

Blogthean Το avatar του χρήστη jornikath
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο elenaya Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα μου άρεσε και ο 2ος και ο 4ος κύκλος εξίσου, ο 3ος και ο 5ος καθόλου, ενώ τον 6ο δεν τον έχω δει ακόμα. Δεν μπορώ όμως να πω ότι δεν με ενοχλεί το εξωπραγματικό της υπόθεσης (πότε τρώνε οι πρωταγωνιστές, πότε πάνε στην τουαλέτα, κτλ) τη στιγμή μάλιστα που υποτίθεται ότι δεν είναι υπερήρωες (σαν τον σούπερμαν ή τον σπάιντερμαν). Επίσης, με ενοχλεί η υπερβολική χρήση βίας και παράνομων μεθόδων και βασανιστηρίων στο όνομα της "πατρίδας" και του άκρατου εθνικισμού, εφόσον μάλιστα πρόκειται για σειρά που εκτυλίσσεται σε περίοδο ειρήνης.

έτσι θέλουν να παρουσιάζονται οι Αμερικάνοι,ως υπερήρωες.τα έργα τους δείχνουν στου πολίτες ότι αυτοί προσπαθούν για το κοινό καλό και πόσο κοπιάζουν γ΄'αυτό και ότι πάντα έχουν δίκιο βέβαια.
    "Θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία"-Α.Κάλβος

I'm back!!! Το avatar του χρήστη chr_far
    Περιοχή
    Ζάκυνθος

Προεπιλογή

Κι εμένα μου αρέσει πολύ αυτή η σειρά... έχω δει τους τρεις πρώτους κύκλους για την ώρα

Προεπιλογή Απάντηση: 24

Με το 24 εχω μεγαλο κολλημα, ειμαι στο τελος του 7ου κυκλου, εχω δει και την ταινια, αλλα απο την αλλη θελω να το παω σιγα-σιγα γιατι νομιζω θα το συνεχισουν για 8η σεζον!

Προεπιλογή Απάντηση: 24

Μία από τις καλύτερες σειρές της τηλεόρασης.
    Σε αναμονή για το Ιανουάριο για το 8ο κύκλο.

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές