Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: flight simulator X

Προεπιλογή flight simulator X

Πόση από εδώ μέσα έχουν παίξει η ακόμα καλύτερα ξέρουν να πετούν με το flight simulator X

επίσης να σας δηλώσω πως είμαι fun το παιχνιδιού !!!

Blogthean Το avatar του χρήστη ckostikas
    Περιοχή
    Βόλος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KONSOL Εμφάνιση μηνυμάτων
    EYXARISTO POLY
    Τον ευχαριστεις για πιο λογο?Για την δημιουργια του ποστ?
    Απο τα χιλιαδες threads που εχεις για να κανεις τα 10 ποστ αυτο διαλεξες και μαλιστα με thank post???

Αμα θελετε RSlinks μονο δοκιμαστε google η rapidshare searcher!

Οντος καλο παιχνιδι αν και δεν εχω παιξει προσφατη εκδοση(ισως να μπερδευομαι κιολας με το microsoft flight simulator, αυτο ειναι?)

Ειχα κανει πολυ παλια αποτυχημενες προσπαθιες αλλα το μονο που καταφερα ειναι να το απογειωσω και μετα να το ριξω σε κατι γρασιδια διπλα στον αεροδιαδρομο!Παντως εχει γελιο σαν game

ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΤΑ CRACK ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ANTIVIRUS ΩΣ ΙΟΙ , TROJAN ΚΑΙ ΒΛΑΒΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ!

Δεν ειναι τιποτα περαστε τα ΑΦΟΒΑ.

Blogthean Το avatar του χρήστη King Pyrros
    Περιοχή
    Ioannina

Προεπιλογή Tromera diskolo

Tromera diskolo kai apisteuta vary...dokimasa na apogio8o apo aerodromio aktiou kai na prosgio8o giannena...den eftasa pote...hahahaha

Προεπιλογή

Είμαι φαν του παιχνιδιού. Δεν έχω παίξει όμως το X. Παίζω το 2004. Έχω καταφέρει να το απογειώσω και να το προσγειώσω και να κάνω πτήση μέχρι τρία τέταρτα. Όμως είναι ζόρικο. Στο 2004 με το Page Up επιταχύνω τη γωνιακή ταχύτητα του έλικα/τουρμπίνας προς τη φορά που χρειάζεται για να πάει μπροστά το αεροπλάνο, ενώ με το Page Down την επιβραδύνω. Προσοχή, αν πρόκειται για Jet (δηλαδή με τουρμπίνα), τότε αν πατήσεις γι αρκετή ώρα το Page Down, οι κινητήρες θα αρχίσουν να γυρνάνε ανάποδα. Μην το επιχειρήσεις αυτό όσο θα βρίσκεσαι στον αέρα, είναι λειτουργία που κάνουν τα jet για την προσγείωση.
    Επίσης, με το F7 ανοίγουν τα Flaps, κάτι ειδικά πτερύγια άνωσης και φρεναρίσματος στον αέρα που βοηθάνε πολύ για να φτάσεις πριν το αεροδρόμιο με μία μικρή ταχύτητα, χωρίς να έχεις stall (δηλαδή απώλεια ύψους λόγω έλλειψης άνωσης).

Και γενικά μάθε να οδηγάς το αεροπλάνο κυρίως βασιζόμενος στα κοντέρ του πιλοτηρίου και όχι και τόσο στην οπτική επαφή.
    Αυτό το λίγο, είναι το υλικό από το οποίο φτιάχνονται τα όνειρα.

Προεπιλογή Απάντηση: flight simulator X

Έχοντας παίξει λίγο με την τελευταία έκδοση (FSX), να προτείνω να χρησιμοποιήσετε, ότι πιό απλό αεροσκάφος μπορείτε. Μην ξεκινήσετε αμέσως με κανα Boing. Cessna ή Trike για να προσανατολιστείτε, (η εκπαίδευση στο FSX είναι πολύ καλή), και μικρές διαδρομές για να μην βαρεθείτε. Και πάντα με joystick (ένα φτηνό των 20 - 25 ευρώ κάνει για αρχή ).

ola kala pou 8a to vroume na to katevasoume 8a pei kaneis ?

Φίλε μου εδω μέσα δεν υπάρχει τίποτα για να κατεβάσεις. Γενική συζήτηση για το παιχνίδι είναι.

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-09, 2:36

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές