Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: Fiat Grande Punto Sporting 1.4 95hp

Προεπιλογή Fiat Grande Punto Sporting 1.4 95hp

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ακούσω γνώμες για το αμαξάκι που βλέπετε στον τίτλο.

Δεν είμαι ιδιαίτερα γνώστης της αυτοκίνησης αν κ οδηγάω περίπου μια δεκαετία ενα παλίο Nissan, κ άρα οποιοδήποτε νέο αυτοκίνητο κ να αγοράσω θα μου φανεί θεικό! :0_o:

Αυτά που έψαχνα από ένα αυτοκίνητο είναι η εμφάνιση (μέσα-έξω) κ μετά κυρίως η κατανάλωση κ η συντήρηση (service-ανταλλακτικά) και έτσι κατέληξα στο Fiat-ακι.

Νομίζω ότι στα λεφτά του, είναι super γιατί με 13.500 (τόσο πάει περίπου με την έκπτωση που μου κάνανε) δύσκολα βρίσκεις κάτι αντίστοιχο. Το μόνο που σκοτώνουν επειδή βγαίνει καινούριο είναι το Ibiza...και δεν με τρελαίνει ιδιαίτερα...

Ποιά η γνώμη σας?

Προεπιλογή

Καλό είναι για τα λεφτά του αλλά δεν ξέρω τι εχει κανει η FIAT με τα φρενα του . Το autotriti.gr το έκανε test και είχε πρόβλημα .Μάλιστα επειδή το δημοσίευσε είναι στο δικαστήρια .Ριξε μια ματια στο autotriti και θα δεις

Προεπιλογή Απάντηση: Fiat Grande Punto Sporting 1.4 95hp

Φίλε μου, έχω πάρει ένα από το 2006 και μου έχει βγάλει άπειρα προβλήματα. Σπασμένος δίσκος αμπραγιάζ, σπασμένο βεντιλατέρ, σπασμένο κουτί φίλτρου αέρα, διάφορα σωληνάκια που περνάει paraflu και τώρα χαλασμένο σασμάν (6 ταχυτο), όλα από ελαττωματικά υλικά όπως μου λένε στα συνεργεία. Ίσως έτυχε στο δικό μου.

Παρόμοια Θέματα

1. Fiat 500 με… 360 ίππους
    By starlet84 in forum Αυτοκίνητο
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-01-10, 20:57
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-10-09, 1:22
  3. Grande Punto με υπερσυμπιεστή
    By donstefano in forum Αυτοκίνητο
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-08, 14:06
  4. NEW FIAT 500
    By ntinaki07 in forum Αυτοκίνητο
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-08, 12:16

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές