Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 85

Θέμα: Ποιο ειναι το καλυτερο MMORPG game κατα τη γνωμη σας??

Προεπιλογή

Lineage 2 fusika de xwraei suzitisi poio allo game sou prosferei tosi drasi 24/7 ? to game auto ftiaxtike gia na anevazei tin adrenalini sta upsi Siege fights/Fortress fights/Epic fights/RB fights oti kai na pas na kaneis se auto to game proupothetei na paixeis xilo me tin antipali pleura pou tha thelei na kanei to idio eite na parei kai auti to Kastro pou thes kai esu eite na sfaxei kai auti to Epic Boss pou thelei na sfaxei to clan sou gia ta panta prepei na polemiseis giati tpt de tha sou dwthei xwris kopo ;)

oso gia to WoW (AKA - Playmobil,LEGO,Stroumfakia) poios paizei auti ti patata eleos dld :/ to mono pou kaneis einai PvE, auto to game einai 0 apo apopsi PvP kai oso gia ta stimena stis arenes = 0 to L2 exei PK sfazeis opoion thes opou thes oti wra thes kai mporeis kai na mpinelikwtheis mazi tou sto WoW oute kan mporeis na miliseis me tous antipalous oute PK na tous pareis an de thelei o allos oute kan na ton xtupiseis mporeis terma carebear game xontri saxlamara se 2 mines maxareis char, sto L2 1 xronos den ftanei.. ase pou panta vgainoun nea pramata kai etc pote de prokeitai na termatiseis char.. einai apla adunaton.

Προεπιλογή

raiding sto WoW eno ta botakia skavoun sto L2 :D

Προεπιλογή

Re seis gia to kalutero MMO eipame oxi L2 eleos dld...Kai to teleuteo game kalutero apo to lineage einai.Gameplay 0,Ploki 0 o xirismos den einai kalos kai apo grafika den exei kalutero apo ta alla games tis katigorias.Mi to valoume dipla se wow kai AOC....

Προεπιλογή

eve online the world's largest game universe

Blogthean Το avatar του χρήστη Larisseos
    Περιοχή
    Ελα τώρα!Θες όλα να τα μαθαίνες!

Προεπιλογή

apo ola ta on-line game paizo ola kala einai!!!:)

Προεπιλογή

lipon pedia to kalitero einai to cabal den eiparxh kalitero game apo aftw www.cabalonline.com mpite oloi katebasteto apistefto game .. kai exoume kai eliniki omada opois 8elei mou to leei pedes :)

Προεπιλογή

Απο τα online που έχω παίξει : Ultima Online (πάρα πολύ 3 χρόνια+) ,The 4th Coming (παρα πολύ 4 χρόνια+) ,MU Online (~6μήνες) ,Everquest (λίγο) ,Everquest 2(πολύ ~ 1 χρόνο + κάτι),Anarchy online (λίγο) ,Lineage 2(λίγο σε private servers) , WOW (3 χρόνια official) ,Tabula Rasa (τον δωρεάν μήνα) ,Cabal Online (~ 2 εβδομάδες) ,Archlord (~5 ημέρες) ,Dark age of Camelot (~5 ημέρες) ,Age of Conan (Πολύ λίγο), Asheron's Call (λίγο), Dungeons and Dragons Online (~4 μήνες), Lord of the Rings Online (Beta + Free Trial),Dungeon Runners (Έχω account αλλα δεν παίζω συχνά) ,EVE Online (3 μήνες, αλλα είναι πολύ λίγο για το συγκεκριμένο) ,Eudemons Online (1 εβδομάδα) ,Guild Wars (+ 1o Expansion ~2 μήνες) ,Knight Online (~ 1 μήνα) ,Rappelz (~2 μήνες),Perfect World (Σχετικά λίγο ~1 εβδομάδα), και άλλα που πιθανόν να μη θυμάμαι πιστεύω οτι το καλύτερο ειναι το T4C
    Φυσικά το game είναι παλιό δεν έχει ουτε γραφικά ουτε τίποτα, αλλα δεν βρήκα αλλο game που να μπορει να το αντικαταστήσει, πιστεύω οτι έδινε ένα μοναδικό αίσθημα ταύτισης με τον χαρακτηρα που δεν μπορεσα να το βρω αλλού.

Έχω πολλούς φίλους και γνωστούς που τρελαίνονται με το L2, προσωπικά ποτε δεν μου άρεσε.
    Μετά το t4c βάζω το Diablo 2 (Battle.net ) το οποίο έλιωσα για χρόνια, και μετά το wow (στο οποίο παίζω 3 χρόνια και έχω 2 accounts).

Περιμένω με αγωνία και πολλές ελπίδες το AION της NCSoft

Blogthean Το avatar του χρήστη Larisseos
    Περιοχή
    Ελα τώρα!Θες όλα να τα μαθαίνες!

Προεπιλογή

l2 gt tosa xronia ta protimoun poloi

Προεπιλογή

Αρχισα και εγω Cabal προσφατα οντως ειναι πολυ καλο(μετα απο 3 χρονια wow).Ειμαι στο δευτερο σερβερ(μαρς νομιζω).Αμα ειναι κανε whisper ονομα Parakmi

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-10-11, 11:39
  2. Ποιο ειναι το αγαπημενο σας adventure game ?
    By Riu in forum Συζήτηση για τα Παιχνίδια
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-06-10, 19:27
  3. Ποιο ειναι το καλυτερο ειδος ταινιων???
    By marthas in forum Ξένες Ταινίες και Σειρές TV
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-11-08, 15:28
  4. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-08-08, 19:39
  5. Ποιο ειναι το αγαπημενο σας παραμυθι?
    By eviteo in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-08, 13:29

Members who have read this thread: 7

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές