Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: Βοήθεια!Πώς να κάνω τις δουλειές του σπιτιού πιο ευχάριστα???

Προεπιλογή Βοήθεια!Πώς να κάνω τις δουλειές του σπιτιού πιο ευχάριστα???

Έχω πρόβλημα μεγάλο που λέει και το λαϊκό άσμα...Βαριέμαι αφόρητα τις δουλειές του σπιτιού...Δηλαδή πάντα τις βαριόμουν αλλά τώρα το κακό παράγινε...Έχω δοκιμάσει πολλά για να κάνω τον εαυτό μου να το δει ευχάριστα το όλο ζήτημα και να καταπιαστεί με αυτό το "βασανιστήριο" με κέφι και ενθουσιασμό αλλά πάντα καταλήγω να βαριέμαι και να τα αφήνω όλα στη μέση!Εσείς που είστε σωστοί νοικοκύρηδες και όχι "ρεμάλια" σαν και 'μένα μπας και μπορείτε να μου προτείνετε κανένα κολπάκι για να κάνω αυτή την αγγαρεία διασκέδαση???Ο σύντροφος μου θα σας ευγνωμωνεί αιωνίως!!!:mysmilie_4:

Blogthean
    Περιοχή
    Τσαλικάκι, Ηράκλειο Κρήτης

Προεπιλογή

Εγώ καθαρίζω μόνο το δωμάτιό μου! Βάζω μουσικούλα, χορευτική κυρίως για να με ανεβάζει... και καθαρίζω! :rolleyesb::coolb:
    Sex is like snow; you never know how many inches youΆre going to get or how long it will last...

Blogthean Το avatar του χρήστη tritrina
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Συμφωνώ...η μουσική βοηθάει!

Blogthean Το avatar του χρήστη eviteo
    Περιοχή
    Μεταξυ Βολου και Ιταλιας

Προεπιλογή

Συμφωνω για την μουσικη...χωρις αυτη,ουτε εγω κανω δουλειες!!!
    Επισης θα μπορουσες να βαλεις και το συντροφο σου να συμμετεχει,σαν ενα παιχνιδι ας πουμε...
    Για παραδειγμα,εγω για το πλυσιμο των πιατων παιζω ταβλι με τον καλο μου...οποιος χασει θα τα πλυνει!

It's my life
    It's now or never
    I ain't gonna live forever
    I just want to live while I'm alive !!!

===================================

Χρησιμοποιούμε το ''thanks'' button!
    Διαβάστε τον κανονισμό λειτουργίας!
    Στους τίτλους δε γράφουμε με greeklish!

Banned

Προεπιλογή

i katharistria boithai poli

Προεπιλογή

με καει και εμενα πολυ αυτο το θεμα καθως ειμαι επιεικως ανεπροκοπη!αλλα εχω παρατηρησει οτι ασχολουμε περισσοτερο με τους χωρους που μου αρεσουν μεσα στο σπιτι.μηπως χρειαζεται μια αλλαγη ο χωρος σου?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eviteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης θα μπορουσες να βαλεις και το συντροφο σου να συμμετεχει,σαν ενα παιχνιδι ας πουμε...
    Για παραδειγμα,εγω για το πλυσιμο των πιατων παιζω ταβλι με τον καλο μου...οποιος χασει θα τα πλυνει!
    Αυτή είναι μια πάρα πολύ καλή ιδέα!Πώς δεν το είχα σκεφτεί νωρίτερα?!Και το γουστάρω πολύ το τάβλι!Ευχαριστώ πάρα πολύ,θα την εφαρμόσω σίγουρα!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patben Εμφάνιση μηνυμάτων
    i katharistria boithai poli
    Καλά εσύ είσαι "δικός μου"...Αυτό είναι σκέτη φαντασίωση αλλά δυστυχώς ανέφικτη από οικονομικής απόψεως...Εκτός αν έχεις κανέναν πλούσιο να μου γνωρίσεις!:mysmilie_5:
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ria : 07-11-08 στις 3:09 Αιτία: use edit button

Blogthean Το avatar του χρήστη odesseiron
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Και εγώ βαρέμαι να σκουπίζω και να σφουγγαρίζω και μετά να ξεσκονίζω (ουφ) όλο το σπίτι μόνος μου αλλά κάποτε πρέπει να γίνονται και αυτά. Οπότε, με ή χωρίς μουσική, κάθομαι και τα καθαρίζω. Ζω εκεί μέσα, δεν είναι γκαράζ...

Πάντως, η μουσική βοηθάει:).........

Blogthean Το avatar του χρήστη johnana
    Περιοχή
    Γλυφάδα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tristana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω πρόβλημα μεγάλο που λέει και το λαϊκό άσμα...Βαριέμαι αφόρητα τις δουλειές του σπιτιού...Δηλαδή πάντα τις βαριόμουν αλλά τώρα το κακό παράγινε...Έχω δοκιμάσει πολλά για να κάνω τον εαυτό μου να το δει ευχάριστα το όλο ζήτημα και να καταπιαστεί με αυτό το "βασανιστήριο" με κέφι και ενθουσιασμό αλλά πάντα καταλήγω να βαριέμαι και να τα αφήνω όλα στη μέση!Εσείς που είστε σωστοί νοικοκύρηδες και όχι "ρεμάλια" σαν και 'μένα μπας και μπορείτε να μου προτείνετε κανένα κολπάκι για να κάνω αυτή την αγγαρεία διασκέδαση???Ο σύντροφος μου θα σας ευγνωμωνεί αιωνίως!!!:mysmilie_4:
    πολύ απλό βάλε αυτόν να κάνει τις δουλειές του σπιτιού και συ ανέλαβε κάτι άλλο.
    για το διαφανές και το λευκό είναι ένα στίγμα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnana Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ απλό βάλε αυτόν να κάνει τις δουλειές του σπιτιού και συ ανέλαβε κάτι άλλο.
    Βρε λες να δεχτεί?:yum:

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dika Εμφάνιση μηνυμάτων
    με καει και εμενα πολυ αυτο το θεμα καθως ειμαι επιεικως ανεπροκοπη!αλλα εχω παρατηρησει οτι ασχολουμε περισσοτερο με τους χωρους που μου αρεσουν μεσα στο σπιτι.μηπως χρειαζεται μια αλλαγη ο χωρος σου?
    Ναι,χρειάζομαι μια αλλαγή καλή μου.Χρειάζομαι ένα σπίτι που να καθαρίζεται μόνο του όσο εγώ θα πίνω το καφεδάκι μου...Έχεις δει στα κινούμενα σχέδια που όλα μπαίνουν στη θέση τους ως δια μαγείας?:DΠάντως χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη που βαριέται τις δουλειές του σπιτιού σ'αυτόν τον πλανήτη!:yes:

Και εγώ βαρέμαι να σκουπίζω και να σφουγγαρίζω και μετά να ξεσκονίζω (ουφ) όλο το σπίτι μόνος μου αλλά κάποτε πρέπει να γίνονται και αυτά. Οπότε, με ή χωρίς μουσική, κάθομαι και τα καθαρίζω. Ζω εκεί μέσα, δεν είναι γκαράζ...
    Βρε κι εγώ τις κάνω τις δουλειές που πρέπει δεν μπορώ να ζω σε τρώγλη απλά θα μου άρεσε να τις κάνω με κέφι γι'αυτό ζήτησα τις ιδέες σας οι οποίες πράγματι είναι πολύ καλές μέχρι στιγμής και σας ευχαριστώ όλους.Πάντως εσείς οι άντρες όταν καθαρίζετε το σπίτι είστε πολλές φορές καλύτεροι από τις γυναίκες..Αυτό το "όταν" αν γινόταν συχνότερα θα μας προσφέρατε μεγάλη βοήθεια...:yes:
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ria : 07-11-08 στις 3:10 Αιτία: use edit button

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Πώς να γίνετε πιο αισιόδοξοι
    By jose2205 in forum Κοινωνικά Θέματα
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-11-09, 0:07
  2. Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-09, 22:06
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-09, 15:27
  4. Πώς κάνω Port Forward?
    By leogeo1974 in forum Internet
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-09, 5:01
  5. Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-08-08, 20:34

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές