Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 23 από 23

Θέμα: Μπορείς να βγάλεις χρήματα από το internet???Η άποψη σας

Blogthean Το avatar του χρήστη mimitroni
    Περιοχή
    Όπου γουστάρω

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο x_yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρηκα πως λεγεται το συστημα με τους ποντους που σας ειχα προτινει στον διαγωνισμο καλυτερης ιδεας. Λεγεται: vbBux vbPlaza και ειναι για vBulletin

Ριξτε μια ματια αν σας αρεσει και στην πραξη
    http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?threadid=106953
    Υπάρχουν πολλά sites όπως το bux.to που αναφέρετε....Ωστόσο,εγώ θα διαφωνήσω...Κατά τη γνώμη μου ο καθένας-μάλλον ο κάθε δημιουργός ενός τέτοιου site,δεν το κάνει για να κερδίσουμε εμείς ένα καλό χρηματικό πόσο και να την βγάλουμε καλά για λίγο...Τις περισσότερες(σχεδόν όλες)φορές έχει ένα αντίτιμο...Π.χ. στο Bux.to αλλά και σε άλλα sites που δίνουν π.χ. Free Premium Rapidshare Accounts 100%+νόμιμα θέλουν refferal links.Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει εδώ,με τα refferal links(με τη διαφήμιση και την εγγραφή μελών κτλ.)κερδίζουν visitors(επισκέπτες)άρα διασημότητα και ανάπτυξη του site το οποίο παράλληλα έχει ως αποτέλεσμα να ανεβαίνει η αξιολόγηση(ratings)του site και να κερδίζουν και χρήματα οι ίδιοι.Ξέρω ότι παραπέμπω το θέμα αλλού αλλά θεωρώ ότι πρέπει να συζητηθεί...Όλοι λοιπόν βγάζουν περισσότερα,από όσα μας δίνουν(με το ζόρι)γι'αυτό είναι και λίγο αδικία...Αλλά θα μου πείτε πως θα κερδίσουν και αυτοί κάτι?Ε,πως?Το ξέρω παιδιά...Δεν θα επιμείνω άλλο σε αυτό το topic,διότι πιστεύω ότι ξεκαθαρίστηκε η γνώμη μου.Και εις την τελική ''ΝΑΙ'' μπορείς να κερδίσεις χρήματα online αλλά διαβάστε και τα παραπάνω,σκεφτείτε και μετά κινηθείτε...;)

Προεπιλογή Απάντηση: Μπορείς να βγάλεις χρήματα από το internet???Η άποψη σας

Παιδιά υπάρχει ένα site που με επιμονή μπορείς να βγάλεις καλά λεφτά. Αξίζει να ρίξετε μια ματιά στο forum του για να δείτε τα κέρδη των χρηστών. Έχω επενδύσει, πήρα τα χρήματα μου πίσω στο διπλάσιο και συνεχίζω! Επιμείνατε στο forum... Αξίζει τον κόπο. There Are PTCs And There Is NeoBux

Προεπιλογή Απάντηση: vbBux vbPlaza

Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους έχουν σελίδα στο facebook, blog η site.Σου δίνει λεφτά για κάθε έναν που διαβάζει την ανάρτηση σου και επειδή Κρίση έχουμε καλά κέρδη.ΚΑΝΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΔΩ AdFly - The URL shortener service that pays you! Earn money for every visitor to your links. και ξεκίνησε

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. Τρόποι για να κερδίσει κανείς χρήματα μέσω Internet ;
    By geokeena in forum Γενικά για τους υπολογιστές
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-05-13, 21:33
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-03-10, 19:12
  3. Μπορείς να με πάρεις?
    By jose2205 in forum Humor
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-10, 0:26