Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 26

Θέμα: αξίζει η αγορα περιοδικών με τεμαχια ανα τευχος???

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Προεπιλογή Απάντηση: αξίζει η αγορα περιοδικών με τεμαχια ανα τευχος???

Το αγοράζεις έτοιμο απο εξειδικευμένο κατάστημα και σου κοστίζει 3 και 4 φορές φθηνότερα.
    Να μην εξαιρέσω και το γεγονός ανταλλακτικών και service.
    Σαφώς <παίζει> και το θέμα κατασκευής αλλά σε εξειδικευμένα καταστήμα έχεις και αυτήν την επιλογή.
    Περιοδικά με την μορφή εξαρτημάτων και κοστίζουν και μειρκές φορές η ποιότητα δεν είναι και η καλύτερη.
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

file mou alou na sou pw loipon..olh afth h fash einai bourda!!!!
    PRWTON:gia na parei ena kalo montelaki 1/10 klimaka diatheteis gyro sta 350 evro gia na mazepseis ola ta kommatia apo ta tefxh plhroneis synolika 900 evromazi me ton thlexeirismo pistepse me den symferei!giati..
    DEFTERON:afth pou ta denoun ta montelakia xrhsimopoioun mhxanhmata oxi katsavidia kai tetoia kai polles fores ginetai xazomara kata th synarmologish hh meta apo ligo kairo apla to montelaki dialyetai kserw apo filo mou!
    Pistepse me den symferei kalytera phgaine se ena magazaki kai pare ena montelaki eimai 5 xronia montelisths kai exoun perasei diafora montela apo ta xeria mou kai exw katalyksei oti an thes montelaki dromou protimhse etairies:avioracing kai kyosho ama pali thes buggy koitakse ta 1/8 klimakas montelakia ths avioracing kai ama thes monster truck tote pas se HPI SAVAGE poluuuu kalooo monster truck!!!

Blogthean Το avatar του χρήστη Merlin93
    Περιοχή
    Αθήνα

εγώ πιστεύω πως το μόνο καλό με την αγορά περιοδίκων με τεμάχια ανα τεύχος είναι το ότι δεν διαθέτεις τα λεφτά σου όλα μαζί.τώρα η ποιότητα και τα λεφτά που διαθέσεις είναι σίγουρα από τους λόγους να μην τα προτιμησεις

Οχι δεν αξιζει με την καμια η αγορα τετοιον περιοδικων

Den simferei giati dineis ta diplasia lefta eno mporeis na to pareis etoimo apo ena magazi...

Εγω φιλε μου έκανα το Monster truck της hachette νομιζω οτι το εδινε η de agostini.Ειναι βενζινοκινητο μου βγηκε η ψυχη για τα τα μαζεψω τα τευχη
    και στην τεταρτη φορα που πηγα να "παιξω" έπαθε κατι το μοτερ.
    Εφαγα ολα τα καταστηματα μοντελισμου και ολοι ειχαν το πιο καινουριο μοντελο (φανταστικο) και κανενας δεν ειχε αναταλλακτικο απο το δικο μου. και ευτυχως μπορεσα και αγορασα ξανα τα τευχη που το ειχαν. Επισης το καινουριο μοντελο ηταν φθηνοτερο κατα 300 ευρο απο το το δικο μου.
    Οσο για μαγαζια στη Θεσσαλονικη εχει στο Mediteranean cosmos
    στο κεντρο στη Διαγωνιο
    και στη Βασ. Ολγας πριν γινει Βασ. Γεωργιου

παιδιά δεν ΣΥΝΕΦΕΡΟΥΝ με τπτ πρώτον δίνουν παλιά μοντέλα από stock και δεύτερων
    κοστίζουν 3 φορές πιο πολλά χρήματα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο format Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά δεν ΣΥΝΕΦΕΡΟΥΝ με τπτ πρώτον δίνουν παλιά μοντέλα από stock και δεύτερων
    κοστίζουν 3 φορές πιο πολλά χρήματα
    simfono apolita

μαλλον οχι

Blogthean Το avatar του χρήστη Sotana
    Περιοχή
    Αθηνα - Athens

Καλησπέρα και από 'μένα.

Εγώ είμαι ποιο πολύ του τ/κ αερομοντελισμού, αλλά κάποιο φεγγάρι είπα να "παίξω" λίγο με τα αυτοκινητάκια και έτσι αποφάσισα να μαζέψω τα τεύχη για το Big Monster Truck της Hachette.
    Εν γνώση μου ήξερα τι θα πληρώσω. Το πλήρωσα περίπου 2,5 φορές παραπάνω. Το θέμα ήταν ότι δεν είχα να διαθέσω 300 - 400 ¤ άμεσα και έτσι αποφάσισα να δώσω τα διπλάσια +, και δεύτερον επειδει τι βρίσκω πολυ με την συναρμολόγηση, ήταν ευκαιρία να το πάρω κομμάτι - κομμάτι και να το συναρμολογήσω. Ετσι και έγινε. Όταν τελείωσαν όλα τα τεύχη ( μετά από σχεδόν 2 χρόνια ) άρχισα την συναρμολόγηση. Εγινε καλό κατά τις δικές μου προτημήσεις-απαιτήσεις, το έτρεξα σε διάφορα ανώμαλα εδάφη, έσπασα κάποια εξαρτήματα και κάποια φθάρθηκαν με την χρήση τα οποία βρήκα και τα αντικατέστησα εύκολα από μαγαζί με τ/κ ( περιοχή Γαλάτσι ). Τελικά μπορώ να πω ότι με την διαδικασία αυτή έμαθα διάφορα πράγματα για τα τ/κ αυτοκινητάκια έχοντας πιστεύω και τις καλές οδηγίες και tips που έδινε το πακέτο.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕΡΑΚΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΔΑΠΑΝΗΡΗ.

Οποιος θέλει δ/νση από μαγαζί στο Γαλάτσι ας στείλει pm.

Καλό σας απόγευμα

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-10, 23:46
  2. 69+1 λόγοι που αξίζει να είσαι γυναίκα
    By jose2205 in forum Διαπροσωπικές Σχέσεις
    Απαντήσεις: 86
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-09, 0:42
  3. Τελικά, πόσο αξίζει η ανθρώπινη ζωή;;
    By jose2205 in forum Κοινωνικά Θέματα
    Απαντήσεις: 1