Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 15

Θέμα: !!!SOS: ΠΡΟΣΟΧΗ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΓΚΛΗΜΑ - ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΜΕΣΩ INTERNET - SOS!!!

PLATINUM Member

Mysmilie 1 !!!SOS: ΠΡΟΣΟΧΗ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΓΚΛΗΜΑ - ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΜΕΣΩ INTERNET - SOS!!!

ΓΕΝΙΚΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ:

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΛΟΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΕ SITES ΜΕ ΑΓΓΕΛΙΕΣ-ΠΩΛΗΣΕΙΣ, ΣΕ SITES ΜΕ TORRENTS ΚΤΛ... ΠΟΥ ΔΙΑΠΡΑΤΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΕΝ ΕΓΝΟΙΑ ΤΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ. Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΠΟΛΛΑΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ IP ΚΑΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟ SECTION ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΙΩΝ-ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ.

ΠΩΣ ΤΗ ΠΑΤΑΝΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ:

Ο ΧΡΗΣΤΗΣ ΑΥΤΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΝΤΑΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΒΑΖΕΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ SOFTWARE, ΚΑΡΤΕΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ, ΜΝΗΜΕΣ, ΣΠΑΝΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΤΛ... ΣΕ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ SITE ΑΥΤΟΥ. ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΥΜΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕΣΩ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ, ΟΥΤΕ ΜΝΗΜΗ, ΟΥΤΕ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΑΛΛΑ...ΕΝΑ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟ!

--> ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΓΕΓΟΝΟΣ(στη συσγκεκριμένη παρίπτωση είναι ο χρήστης madonna19881): Polounte diafora kinita se apisteftes times dextes ke antalages

(ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ): ΤΙ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ - ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΑΜΕΣΑ Ή ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος ΣΕ
    ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ: Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος | D.A.R.T. ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ!

ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ;

1) ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ - ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!
    2) ΝΑΙ, ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΣΤΗ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ SITE ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΚΑΙ ΕΔΡΑΣΕ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!
    3) Το GMATO.INFO ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΠΑΤΕΩΝΑ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟ LINK ΠΑΡΑΚΑΤΩ!

--> Ghost81-Madonna19981-Alexis81=ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ (ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ)

SITES ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΡΗΣΗΣ ΕΔΡΑΣΕ:

ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΥΡΙΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ TRACKER : GAMATO.INFO ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΝΤΟΠΙΣΤΗΚΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΠΙΘΑΝΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΡΗΣΤΗ ΜΕ ΑΛΛΟ USERNAME ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΣΕ FORUMS ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ SECTION ΑΓΓΕΛΙΩΝ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΓΕΝΙΚΑ.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΥΧΟΝ ΘΥΜΑΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΘΕΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΝ ΗΡΕΜΙΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΘΕΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!

"ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ" ΕΜΠΕΙΡΙΑ:

ΤΗ ΠΑΤΗΣΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ...

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ GAMATO.INFO - ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ SITE ΜΕ ΘΥΜΑΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ:

"Γεια σας παιδια ανοιγω αυτο το το θεμα για να μαζεψουμε οσο το δυνατον περρισοτερα στοιχεια για αυτο το ατομο που απο οτι εχω δει εχει εξαπατησει πολλους οχι μονο στο γαματο. Μιλαμε για ενα ατομο που κυκλοφορει με το nickname ghost81-madonna19881-alexis81 και η φωνη του ειναι βαρια σαν χασικλη και φερεται να ειναι απο κερκυρα με γκομενα απο ζωγραφου και γραφει SMS μονο με "ι", πχ: "καλισπερα ιμε ο φιλος με το κινιτο που πουλαο στο γαματο" οποιος την εχει πατησει παρακαλω να με στειλει τα στοιχεια που του εδωσε σε πμ για διασταυρωση γιατι οπως φενεται δινει τα ιδια στοιχεια με αλαγμενη διευθηνση σε πολλους!

Ευχαριστώ προκαταβολικα και να πω οσοι πιο πολυ μαζευτουμε τοσο το καλυτερο"

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:
    Ghost81-Madonna19981-Alexis81=ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ (ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ)

ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΜΕΡΧΙ ΤΩΡΑ(ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ ΣΥΧΝΑ):

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΟΝΟΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ 81 ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΑΝΟΙΧΤΑ!

1)Ghost81
    2)
    madonna19881
    3)alexis81
    4)Rokisss

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη plutomaniac : 15-06-09 στις 13:42

Blogthean Το avatar του χρήστη viperlesgr
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή Απάντηση: !!!SOS: ΠΡΟΣΟΧΗ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΓΚΛΗΜΑ - ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΜΕΣΩ INTERNET

Προσοχή λοιπόν και στο εδώ στο section του blogthea . Αν και δεν υπάρχουν πολλά να κάνει κάποιος και να προστατευθεί . Δεν ξέρω αν σε αφήνουν οι courier να ανοίξεις το πακέτο και μετά να πληρώσεις
    ----------

Become a Member of Our Group :

1) Fast And The Furius Club - Για αυτούς που αγαπούν τα αμάξια !! JOIN

2) Gamers Group - Για τους φανατικούς και μή gamers !!JOIN

PLATINUM Member

Προεπιλογή Απάντηση: !!!SOS: ΠΡΟΣΟΧΗ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΓΚΛΗΜΑ - ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΜΕΣΩ INTERNET

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο viperlesgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσοχή λοιπόν και στο εδώ στο section του blogthea . Αν και δεν υπάρχουν πολλά να κάνει κάποιος και να προστατευθεί . Δεν ξέρω αν σε αφήνουν οι courier να ανοίξεις το πακέτο και μετά να πληρώσεις
    Αυτό είναι το πρόβλημα φίλε μου viper...δεν σε αφήνουν(και σωστά κανουν οι άνθρωποι) αλλά μπορεί έτσι να τη πατήσεις...

!!! ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ !!!

Chief Security Officer Το avatar του χρήστη ThanassisV
    Περιοχή
    Αθήνα

Το ίντερνετ γίνεται όλο και ποιο επικίνδυνο αυτές τις μέρες.
    Να προσέχουμε όσο μπορούμε αν και δεν είναι στο χέρι μας...
    Ο κανονισμός λειτουργίας:
    Παρακαλούνται όλα τα νέα μέλη του site να τον διαβάσουν.Θα τον βρείτε εδώ.
    Επικοινωνία με moderators:
    Για να ρωτήσετε οτιδήποτε έχει να κάνει με το forum,πατήστε
    εδώ.
    Μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε απευθείας με εμένα εδώ.

τωρα που το ανεφερες φιλε μου το ειχα διαβασει στο gamato.info αυτο με καποιον που του στειλανε ενα κουτσουρο!!!γι αυτο καλυτερα χερι με χερι

PLATINUM Member

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papaki7777 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα που το ανεφερες φιλε μου το ειχα διαβασει στο gamato.info αυτο με καποιον που του στειλανε ενα κουτσουρο!!!γι αυτο καλυτερα χερι με χερι
    το ξέρω...εκεί πρωτοεμφανίστηκε και έδρασε! Μπορείς να μας πεις εσύ που είσαι μέλος εκεί τι username χρησιμοποιούσε ώστε να βρούμε τοιχον τέτοια εδω μέσα αν υπάρχουν. Ένας φίλος μου είπε πως έγραφαν το username του ωστε να μην υπάρχει άλλη κλοπή. Αν μπορείς να μας το πεις ή αν είναι πολλά...όλα; Ευχαριστώ πολύ!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο plutomaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ξέρω...εκεί πρωτοεμφανίστηκε και έδρασε! Μπορείς να μας πεις εσύ που είσαι μέλος εκεί τι username χρησιμοποιούσε ώστε να βρούμε τοιχον τέτοια εδω μέσα αν υπάρχουν. Ένας φίλος μου είπε πως έγραφαν το username του ωστε να μην υπάρχει άλλη κλοπή. Αν μπορείς να μας το πεις ή αν είναι πολλά...όλα; Ευχαριστώ πολύ!
    λοιπον απο οτι ειδα το username που χρησιμοποιησε οταν εδωσε το κουτσουρο ηταν ghost81 τωρα αν χρησιμοποιει και αλλα δεν το γνωριζω

PLATINUM Member

λοιπον απο οτι ειδα το username που χρησιμοποιησε οταν εδωσε το κουτσουρο ηταν ghost81 τωρα αν χρησιμοποιει και αλλα δεν το γνωριζω

ωραία - ανανέωσα το πάνω thread και αμα ανακοινώσουν και άλλα ονόματα στο gamato πες μου τα να τα βάλω ώστε όλοι να είναι ενημερωμένοι!

οκ θα το εχω υποψιν μου

λοιπον κανω copy-paste ενα comment που ειδα για αυτον τον τυπο..."Γεια σας παιδια ανοιγω αυτο το το θεμα για να μαζεψουμε οσο το δυνατον περρισοτερα στοιχεια
    για αυτο το ατομο
    που απο οτι εχω δει εχει εξαπατησει πολλους οχι μονο στο γαματο.Μιλαμε για ενα ατομο που κυκλοφορει με το νικναμε
    ghost81-madonna19881-alexis81 και η φωνη του ειναι βαρια σαν χασικλη και φερεται να ειναι απο
    κερκυρα με γκομενα απο ζωγραφου και γραφει σμσ μονο με ι και ο πχ
    "καλισπερα ιμε ο φιλος με το κινιτο που πουλαο στο γαματο" οποιος την

εχει πατησει παρακαλω να με στειλει τα στοιχεια που του
    εδωσε σε πμ για διασταυρωση
    γιατι οπως φενεται δινει τα ιδια στοιχεια με αλαγμενη διευθηνση σε πολλους
    Ευχαριστω προκαταβολικα και να πω οσοι πιο πολυ μαζευτουμε τοσο το καλυτερο"

αρα εχει και αλλα ονοματα(madonna19881-alexis81)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papaki7777 : 14-06-09 στις 19:25 Αιτία: Συγχωνεύτηκε αυτόματα απο το BlogΘέα

PLATINUM Member

οκ θα το εχω υποψιν μου

λοιπον κανω copy-paste ενα comment που ειδα για αυτον τον τυπο..."Γεια σας παιδια ανοιγω αυτο το το θεμα για να μαζεψουμε οσο το δυνατον περρισοτερα στοιχεια
    για αυτο το ατομο
    που απο οτι εχω δει εχει εξαπατησει πολλους οχι μονο στο γαματο.Μιλαμε για ενα ατομο που κυκλοφορει με το νικναμε
    ghost81-madonna19881-alexis81 και η φωνη του ειναι βαρια σαν χασικλη και φερεται να ειναι απο
    κερκυρα με γκομενα απο ζωγραφου και γραφει σμσ μονο με ι και ο πχ
    "καλισπερα ιμε ο φιλος με το κινιτο που πουλαο στο γαματο" οποιος την

εχει πατησει παρακαλω να με στειλει τα στοιχεια που του
    εδωσε σε πμ για διασταυρωση
    γιατι οπως φενεται δινει τα ιδια στοιχεια με αλαγμενη διευθηνση σε πολλους
    Ευχαριστω προκαταβολικα και να πω οσοι πιο πολυ μαζευτουμε τοσο το καλυτερο"

αρα εχει και αλλα ονοματα(madonna19881-alexis81)
    ευχαριστούμε πολύ. Αμα δεις πως προσθέτουν στο gamato και άλλα ονόματα ή νέα για αυτόν τον απατεώνα να μας τα πεις και εγω θα ενημερώνω το κεντρικό thread συνέχεια! Έβαλά και την ανακήνωση αυτή του gamato για να ξέρουν όλοι. Φαίνεται πως έχει κάποια στοιχεία που τον χαρακτηρίζουν όπως αυτό με τα ''ι'' κτλ...

Μπορεί όμως κάποιος καλύτερα να βάλει την ανακήνωση αυτή στη κεντρική σελλίδα των Αγγελιών εδώ: Αγγελίες - BlogΘέα Portal v2.2 : The Next Step - Greek Community Portal & Forums πάνω-πάνω ως sticky γιατί εδώ μέσα δε το βλέπουν πολλοι παρα μόνο αυτοί που ψάχνουν για Οτιδήποτε ¶λλο!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΑΓΩΝΕΣ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
    By kstsmits in forum Αθλητικές Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-09, 23:41
  2. ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΑΠΟΜΙΜΗΣΕΙΣ ΔΗΜΟΦΙΛΩΝ GAMES ΜΕΣΩ TORRENTS (.can files)
    By JOKER in forum Συζήτηση για τα Παιχνίδια
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-08-09, 18:58
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-07-09, 17:42
  4. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-09, 9:40
  5. ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!
    By TheLed in forum Humor
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-08, 17:59

Members who have read this thread: 13