Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 25 από 25

Θέμα: ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ 5-2 Φάνης Γκέκας γίνεται ο πρώτος παίκτης στην ιστορία της Εθνικής

Blogthean Το avatar του χρήστη zastava
    Περιοχή
    ATHENS Space Station

Προεπιλογή Απάντηση: ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ 5-2 Φάνης Γκέκας γίνεται ο πρώτος παίκτης στην ιστορία της

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Taxydromos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο οι πάιχτες του ΠΑΟ ακόμα και αν δεν πάιζουν στην ομάδα θα υπάρχουν στην Εθνική μπας και ανεβάσουν το κασέ τους.
    Καλύτερα να μην παίζει κανένας απο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ για να ησυχάσουμε και να μην κουραζόμαστε κιόλας.

ΥΓ/Όλα τα ξέρεις αλλά για τον ΒΑΡΔΙΝΟΓΙ¶ΝΝΗ και τι ομάδες Δορυφόρους Μούγκα.
    Επίσης σας έκαψε που ο Κόκκαλης πήγε στον ΠΙΛ¶ΒΙΟ αλλά ότι μας έχετε ζαλίσει τα @@ με τους Προέδρους σας και και τις δηλώσεις τους για την διαιτησία δεν βλέπω να λέτε τίποτα ούτε φυσικά και τις δηλώσεις του Πουράκλα μετά τον αγώνα με την ΑΕΚ.
    Μόνο εσείς κάνετε δηλώσεις περι διαιτησίας αρά ποιός επεμβαίνει ?
    Μια ζωή κατάντια θα είσαστε.
    Ο Βαρδινογιάννης ήταν πριν 20 χρόνια........και ο Κόκκαλης είναι σήμερα. Με τον σημερινό θα ασχοληθώ, αυτός είναι η κατάσταση σήμερα. Για ομάδες δορυφόρους καλό είναι να μην λέμε. Γιατί εκεί στην Ξάνθη έχει βουήξει ο τόπος..........Και αν αναφέρεσαι στον ΟΦΗ, είναι τα γνωστά ΑΝΑΠΟΔΕΙΚΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..........Όλο φήμες αλλά από ουσία μηδέν. Διότι αν δεκτούμε τις φήμες και όχι τις αποδείξεις θα σου θυμίσω την γνωστή κουβέντα του Σπάθα.....Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ........
    Επίσης εγώ αρκούμαι να κάνεις δηλώσεις ο Πρόεδρος, τα περαιτέρω πίσω από κλειστές πόρτες και κάτω από το τραπέζι είναι απαράδεκτα. Και το ότι πήγε ο Κόκκαλης, καλό ήταν . Μας έδωσε την αφορμή να πάμε και εμείς.

Όσο για την Εθνική.........όποιος θέλει παίζει, άμα σε καλεί. Αρκεί φυσικά να αποδέχεσαι να φορέσεις το εθνόσημο ακόμη και στα 35 ή στα 40. Τιμή σου είναι..........Για όποιον το αντιλαμβάνεται. Όποιος δεν το αντιλαμβάνεται φεύγει όπως ο Γεωργάτος..........

ΜΑΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΄ΜΕΝΑ

Η ζωή είναι σαν ένα κουτί με σοκολατάκια – Ποτέ δεν ξέρεις τι γεύση θα σου τύχει.
    "Forrest Gump" (1994)

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Προεπιλογή Απάντηση: ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ 5-2 Φάνης Γκέκας γίνεται ο πρώτος παίκτης στην ιστορία της

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zastava Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Βαρδινογιάννης ήταν πριν 20 χρόνια........και ο Κόκκαλης είναι σήμερα. Με τον σημερινό θα ασχοληθώ, αυτός είναι η κατάσταση σήμερα. Για ομάδες δορυφόρους καλό είναι να μην λέμε. Γιατί εκεί στην Ξάνθη έχει βουήξει ο τόπος..........Και αν αναφέρεσαι στον ΟΦΗ, είναι τα γνωστά ΑΝΑΠΟΔΕΙΚΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..........Όλο φήμες αλλά από ουσία μηδέν. Διότι αν δεκτούμε τις φήμες και όχι τις αποδείξεις θα σου θυμίσω την γνωστή κουβέντα του Σπάθα.....Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ........
    Επίσης εγώ αρκούμαι να κάνεις δηλώσεις ο Πρόεδρος, τα περαιτέρω πίσω από κλειστές πόρτες και κάτω από το τραπέζι είναι απαράδεκτα. Και το ότι πήγε ο Κόκκαλης, καλό ήταν . Μας έδωσε την αφορμή να πάμε και εμείς.

Όσο για την Εθνική.........όποιος θέλει παίζει, άμα σε καλεί. Αρκεί φυσικά να αποδέχεσαι να φορέσεις το εθνόσημο ακόμη και στα 35 ή στα 40. Τιμή σου είναι..........Για όποιον το αντιλαμβάνεται. Όποιος δεν το αντιλαμβάνεται φεύγει όπως ο Γεωργάτος..........

Γίνετε να μην ξαναπαίξει ποδοσφαιριστής του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ με τον προπονητή αυτόν ?
    Τιμή μας θα είναι !!!!!!!!!!

ΥΓ/Με τα υπόλοιπα απάντησες και μόνος σου..... ακόμα και σε όσα εντέχνως δεν απάντησες
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

Περιοχή
    ATHENS Space Station

Γίνετε να μην ξαναπαίξει ποδοσφαιριστής του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ με τον προπονητή αυτόν ?
    Τιμή μας θα είναι !!!!!!!!!!

ΥΓ/Με τα υπόλοιπα απάντησες και μόνος σου..... ακόμα και σε όσα εντέχνως δεν απάντησες
    Μετά όμως να μην παραπονιέσαι ότι δεν τους καλεί. ¶λλωστε δυό ή τρεις έχετε Έλληνες επομένως τι να σας νοιάξει.
    Στα υπόλοιπα μάλλον εσύ θα έπρεπε να απαντήσεις. Όπως τεχνηέντως δεν απάντησες και για τον Πανιώνιο.....για εκείνη τη ρημάδα την τιμωρία......βάσει Κανονισμών..........

Η ζωή είναι σαν ένα κουτί με σοκολατάκια – Ποτέ δεν ξέρεις τι γεύση θα σου τύχει.
    "Forrest Gump" (1994)

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zastava Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά όμως να μην παραπονιέσαι ότι δεν τους καλεί. ¶λλωστε δυό ή τρεις έχετε Έλληνες επομένως τι να σας νοιάξει.
    Στα υπόλοιπα μάλλον εσύ θα έπρεπε να απαντήσεις. Όπως τεχνηέντως δεν απάντησες και για τον Πανιώνιο.....για εκείνη τη ρημάδα την τιμωρία......βάσει Κανονισμών..........
    Αν έχεις καταλάβει στην όλη συζήτηση εσύ προσπαθείς να μας πείσεις ότι ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ είναι το πρόβλημα ενώ εγώ λεω ότι στο πρόβλημα συμμετέχουν όλοι και εκεί είναι η διαφορά μας αλλά προφανώς σας ενδιαφέρει να βάλετε μια ετικέτα προκειμένου να αισθανθείτε καλά με τον εαυτό σας.

Αναφορικά με την Εθνική προσωπικά ανέφερα ότι ο Προπονητής αυτός συνεχώς πριμοδοτεί την χρηματιστηριακή αγορά παιχτών του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΎ και αδιαφορεί για τους υπόλοιπους.

Αυτή η Ρημάδα η Θεσσαλονίκη με τόσες ομάδες δεν έχει ένα πάιχτη της προκοπής ούτε για τον πάγκο ?
    Μόνο ο Μάντζιος μας κάνει ?

Ουδέποτε ανέφερα ότι θέλω να βάζει περισσότερους από την ομάδα μου και αντιθέτως είπα να μην καλέσει κανένα αλλά και αυτό όπως βλέπω το παραβλέπεις.

Τέλος αν θές να μιλάμε σαν φίλαθλοι προσπάθησε να με ακολουθήσεις αν ΌΧΙ το σέβωμε όμως δεν θα επιτρέπω να λέμε για να λέμε αλλά θα καυτηριάζω τα ανάλογα.
    Και κλείνωντας θα ήθελα να πώ ότι παρότι είμε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ δεν είμαι τόσο φανατικός ώστε να παραβλέπω όταν μια ομάδα παίζει καλό ποδόσφαιρο αλλά και δεν θα τρελαθώ στο κάθε Σαββατοκύριακο να ασχολούμε με μια φαση και να συζητάω εβδομάδες περι διαιτησίας.
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

Περιοχή
    ATHENS Space Station

Αν έχεις καταλάβει στην όλη συζήτηση εσύ προσπαθείς να μας πείσεις ότι ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ είναι το πρόβλημα ενώ εγώ λεω ότι στο πρόβλημα συμμετέχουν όλοι και εκεί είναι η διαφορά μας αλλά προφανώς σας ενδιαφέρει να βάλετε μια ετικέτα προκειμένου να αισθανθείτε καλά με τον εαυτό σας.

Αναφορικά με την Εθνική προσωπικά ανέφερα ότι ο Προπονητής αυτός συνεχώς πριμοδοτεί την χρηματιστηριακή αγορά παιχτών του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΎ και αδιαφορεί για τους υπόλοιπους.

Αυτή η Ρημάδα η Θεσσαλονίκη με τόσες ομάδες δεν έχει ένα πάιχτη της προκοπής ούτε για τον πάγκο ?
    Μόνο ο Μάντζιος μας κάνει ?

Ουδέποτε ανέφερα ότι θέλω να βάζει περισσότερους από την ομάδα μου και αντιθέτως είπα να μην καλέσει κανένα αλλά και αυτό όπως βλέπω το παραβλέπεις.

Τέλος αν θές να μιλάμε σαν φίλαθλοι προσπάθησε να με ακολουθήσεις αν ΌΧΙ το σέβωμε όμως δεν θα επιτρέπω να λέμε για να λέμε αλλά θα καυτηριάζω τα ανάλογα.
    Και κλείνωντας θα ήθελα να πώ ότι παρότι είμε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ δεν είμαι τόσο φανατικός ώστε να παραβλέπω όταν μια ομάδα παίζει καλό ποδόσφαιρο αλλά και δεν θα τρελαθώ στο κάθε Σαββατοκύριακο να ασχολούμε με μια φαση και να συζητάω εβδομάδες περι διαιτησίας.
    Αν κατάλαβες όμως και εσύ καλά, εμένα δεν με ενδιαφέρει ποιον καλεί στην Εθνική. Αλλά μονομερείς χρόνιες επιθέσεις προς το πρόσωπο του εκάστοτε εθνικού προπονητή δεν μ΄αρέσουν. Και αυτές έχουν ξεκινήσει από το Φως των Σπορ, από την εποχή που δεν καλούσε τον Στολτίδη. Αυτή είναι η πραγματικότητα. Σήμερα μάλιστα είχε και πρωτοσέλιδο.
    Σημείωσε ότι δεν μου άρεσε ούτε η επίθεση του Γιαννακόπουλου προς το πρόσωπο του Γιαννάκη. Ειδικά γιαυτόν.
    Για τα οπαδικά τώρα σε όλα υπάρχει ο λόγος και ο αντίλογος. Εσύ θέλεις να θυμάσαι τις εποχές του Βαρδινογιάννη, ενώ ξεχνάς την εποχή του Κόκκαλη, που είναι και σήμερα το καθεστώς στο ποδόσφαιρο. Εμένα μπορεί να με βολεύει το αντίθετο βέβαια.
    Αλλά θέμα βολέματος δεν είναι. Είναι θέμα πραγματικότητας.
    Ομοίως με σένα με ενδιαφέρει το καλό ποδόσφαιρο, αλλά στο όνομα του καλού ποδοσφαίρου δεν θα κλείνουμε όλοι τα μάτια. ¶σπροι, κόκκινοι,κίτρινοι, πράσινοι, μπλε, μαύροι κ.λ.π.
    Την διαιτησία θα έπρεπε να την έχουν αφήσει όλοι στο απυρόβλητο, αλλά βλέπεις στην Ελλάδα θέλουν να την ελέγχουν για να μην ξοδέψουν λεφτά σε μεταγραφές και στις υπόλοιπες υποδομές. Τους έρχεται πιο χαμηλό το κόστος της επένδυσής τους. Καλά να ΄ναι τα κορόϊδα που πληρώνουν.

Υ.Γ.Για τον Πανιώνιο και την τιμωρία δεν είδα τίποτα ακόμη. Κανονισμός του ποδοσφαίρου ήταν.......που όμως δεν εφαρμόστηκε......Τιμωρήθηκε ο Ολυμπιακός με μείον 8 από τον Αθλητικό Δικαστή και μετά ξετιμωρήθηκε από τον φίλτατο Γκαγκάτση. Ααααααααααα μην ξεχάσω και από τους βουλευτές του Πειραιά.............Μάλιστα θυμάμαι ότι λέγαμε όλοι ότι τα παιχνίδια κερδίζονται μέσα στους αγωνιστικούς χώρους και όχι έξω από αυτά...........Ο Κόκκαλης τα έλεγε μπροστά στα μικρόφωνα.......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zastava : 12-10-09 στις 11:04

"Forrest Gump" (1994)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 7:41
  2. Και με τη βούλα παίκτης της ΑΕΚ ο Ίλιε Ιορντάκε
    By mixalakis in forum Αθλητικές Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-09, 14:41
  3. Νέα σελίδα στην ιστορία της Saab
    By starlet84 in forum Αυτοκίνητο
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-09, 14:15
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-08, 14:27
  5. Πωλήθηκε ο πρώτος υπολογιστής στην Κούβα
    By Snake in forum Γενικά για τους υπολογιστές
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 22:30

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές