Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: Βίαζε την κόρη της συντρόφου του

Blogthean Το avatar του χρήστη starlet84
    Περιοχή
    θεσσαλονικη

Προεπιλογή Απάντηση: Βίαζε την κόρη της συντρόφου του

Συνεχεια ακουμε και μια νεα ιστορια....
    Ας βαλουν ενα τελος σε αυτα τα τερατα...ας κανουν κατι ριζοσπαστικο και ακραιο!!!
    Δεν παει αλλο αυτο...κατι πρεπει να κανουν.
    Ας κοψουν τα φτερα και απο τα επομενα αρρωστα μυαλα.
    Ζησε το σημερα....γιατι ειναι το αυριο που περιμενες χθες!!

Blogthean Το avatar του χρήστη trojan
    Περιοχή
    Γκύζι Αθήνα

Χωρίς το πτώμα δεν μπορεί να γίνει η δουλειά. ¶σε που η ιστορία βρωμά και ζέχνει από μίλια μακριά.
    Και σιγά μην υπάρχει πτώμα.

Μια μητέρα αναζητάει το παιδί της έστω και νεκρό, της παρουσιάζουν για δολοφόνους κάποιους πιτσιρικάδες και αυτή δηλώνει πλήρη εμπιστοσύνη με το δικηγόρο και σε λοιπούς συμπαραστάτες της οι οποίοι έκαναν έρευνα και διαπίστωσαν (όπως όλοι μας) ότι τα πιτσιρίκια απλα είναι τα εξιλαστήρια θύματα και ότι πίσω από όλα αυτά ειπάρχει μια απροκάλυπτη συγκάληψη άλων γεγονότων, όλα βένουν προς την εξιχνίαση και η ίδια η μητέρα ξαφνικά αλάζει στάση και κατηγορεί τα παιδιά ως δολοφόνους παρά τις παρακλησεις του δικηγόρου της τον οποίο κιόλας θέλει να αλάξει, όλα αυτά τί δείχνουν;
    Δε νομίζω ότι κάποιος απλά απείλησε τη ζωή της γιατί απλά δεν είχε τίποτα να φοβηθεί αφού ότι πιο πολύτιμο είχε στον κόσμο το είχε χάσει ενώ και η ίδια προηγουμένος είχε αναφερθεί σε απειλές.
    το μόνο που μου φαίνεται λογικό και προφανή είναι ότι η ίδια γνωρίζει πως το παιδί της είναι ζωντανό, του έχει κιόλας μιλίσει και αυτό που φοβάται πια μόνο είναι η ζωή του και καθώς δεν δεν εμπιστέυεται αρχές και αστυνομία συμβιβάζεται.

Παιδική πορνεία με τις ευλογίες του κράτους! τι ωραία χώρα θεέ μου

Blogthean Το avatar του χρήστη zastava
    Περιοχή
    ATHENS Space Station

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trojan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και σιγά μην υπάρχει πτώμα.

Μια μητέρα αναζητάει το παιδί της έστω και νεκρό, της παρουσιάζουν για δολοφόνους κάποιους πιτσιρικάδες και αυτή δηλώνει πλήρη εμπιστοσύνη με το δικηγόρο και σε λοιπούς συμπαραστάτες της οι οποίοι έκαναν έρευνα και διαπίστωσαν (όπως όλοι μας) ότι τα πιτσιρίκια απλα είναι τα εξιλαστήρια θύματα και ότι πίσω από όλα αυτά ειπάρχει μια απροκάλυπτη συγκάληψη άλων γεγονότων, όλα βένουν προς την εξιχνίαση και η ίδια η μητέρα ξαφνικά αλάζει στάση και κατηγορεί τα παιδιά ως δολοφόνους παρά τις παρακλησεις του δικηγόρου της τον οποίο κιόλας θέλει να αλάξει, όλα αυτά τί δείχνουν;
    Δε νομίζω ότι κάποιος απλά απείλησε τη ζωή της γιατί απλά δεν είχε τίποτα να φοβηθεί αφού ότι πιο πολύτιμο είχε στον κόσμο το είχε χάσει ενώ και η ίδια προηγουμένος είχε αναφερθεί σε απειλές.
    το μόνο που μου φαίνεται λογικό και προφανή είναι ότι η ίδια γνωρίζει πως το παιδί της είναι ζωντανό, του έχει κιόλας μιλίσει και αυτό που φοβάται πια μόνο είναι η ζωή του και καθώς δεν δεν εμπιστέυεται αρχές και αστυνομία συμβιβάζεται.

Παιδική πορνεία με τις ευλογίες του κράτους! τι ωραία χώρα θεέ μου
    Είναι μια ψαγμένη υπόθεση αυτό που κάνεις και λες .Και πολύ καλά τη λες. Αλλά χωρίς το σώμα δεν μπορούμε να πούμε τίποτα. Εγώ πάντως θα αναμένω να δω αν και πότε θα κηρυχθεί σε αφάνεια.

ΜΑΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΄ΜΕΝΑ

Η ζωή είναι σαν ένα κουτί με σοκολατάκια – Ποτέ δεν ξέρεις τι γεύση θα σου τύχει.
    "Forrest Gump" (1994)

Blogthean Το avatar του χρήστη trojan
    Περιοχή
    Γκύζι Αθήνα

Σιγά μην είναι (από μένα) πέντε πράγματα είδα στις ειδήσεις και σιχάθηκα από το δούλεμα που έριξαν και το έκλεισα το χαζοκούτι, ελπίζω το καλύτερο για το παιδάκι άλλα όταν βλέπω τέτοια πράγματα εν ετη 2009 είναι μετά να μην πέφτω σε κατάθλιψη; τα άλλα τα αφήνω σε σας τους ειδικούς με τη δικαιοσύνη και ελπίζω να βγάλετε άκρη, εγώ πάντως θα περιμένω με αγωνία.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-10, 19:22
  2. Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-09-09, 1:34
  3. Βίαζε την κόρη του επί 14 χρόνια
    By ravos08 in forum Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-05-09, 22:27
  4. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-04-09, 19:27
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-09, 0:49

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές