Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: Αυτοκτόνησε για να γλυτώσει απ' τον καρκίνο

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Προεπιλογή Απάντηση: Αυτοκτόνησε για να γλυτώσει απ' τον καρκίνο

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zastava Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει ειδική περίπτωση τουλάχιστον για μένα όσο ανασαίνω.
    Ποτέ μην λές Ποτέ ειδικά αν φτάσεις σε κάποια στιγμή να γίνεσε <βάρος> στους άλλους
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

Δεν υπάρχει ειδική περίπτωση τουλάχιστον για μένα όσο ανασαίνω.
    Χαίρομαι αφάνταστα για τον τρόπο σκέψης σου αλλά θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω δίχως να έχω καμία διάθεση να έρθω σε αντιπαράθεση με τον οποιοδήποτε εδώ μέσα.Είναι καθαρά προσωπική μου άποψη, στηριγμένη σε ορισμένα βιώματα κι όχι, έτσι, στο άσχετο.

Blogthean Το avatar του χρήστη zastava
    Περιοχή
    ATHENS Space Station

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tristana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαίρομαι αφάνταστα για τον τρόπο σκέψης σου αλλά θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω δίχως να έχω καμία διάθεση να έρθω σε αντιπαράθεση με τον οποιοδήποτε εδώ μέσα.Είναι καθαρά προσωπική μου άποψη, στηριγμένη σε ορισμένα βιώματα κι όχι, έτσι, στο άσχετο.
    Μα και εγώ για τον εαυτό μου μίλησα. Εκμυστηρεύτηκα την προσωπική μου άποψη στο θέμα αυτό..........τίποτα περισσότερο.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Taxydromos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτέ μην λές Ποτέ ειδικά αν φτάσεις σε κάποια στιγμή να γίνεσε <βάρος> στους άλλους
    Την αντίληψη του βάρους στους ανθρώπους Ταχ, ποτέ μου δεν την κατάλαβα. Επιθυμείς εσύ να μην ξαναδείς τα αγαπημένα σου πρόσωπα? Σε όποια κατάσταση και να βρίσκονται αυτά, δεν το θέλω. Προσωπικά εμένα κάτι τέτοιο με τρελλαίνει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zastava : 29-10-09 στις 12:54 Αιτία: Συγχωνεύτηκε αυτόματα απο το BlogΘέα

ΜΑΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΄ΜΕΝΑ

Η ζωή είναι σαν ένα κουτί με σοκολατάκια – Ποτέ δεν ξέρεις τι γεύση θα σου τύχει.
    "Forrest Gump" (1994)

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Έχω μια περίεργη άποψη αν θές επι του θέματος η οποία λέει ότι κάθε άνθρωπος δεν χάνετε ποτέ στην μνήμη μας.
    Σαν σώμα υπάρχει φθορά όμως ο θάνατος επέρχετε μέσα απο την ΛΗΘΗ.

Δεν θέλω να βλέπω τον άλλο να βασανίζετε.........

ΥΓ/Ζητώ και πάλι συγνώμμη για το μακάβριο του θέματος αλλά εκφράζω προσωπική άποψη.
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

Μα και εγώ για τον εαυτό μου μίλησα. Εκμυστηρεύτηκα την προσωπική μου άποψη στο θέμα αυτό..........τίποτα περισσότερο.
    Προς Θεού, δεν είχα καμία διάθεση να "στην πω",zastava.Ελπίζω η διατύπωση της θέσης μου να μη σου έδωσε αυτή την εντύπωση, γιατί στην πραγματικότητα μίλησα με πάσα ηρεμία.Είναι σεβαστή η άποψή σου και πολύ λογική, απλά τυχαίνει να έχω την αντίθετη.

Blogthean Το avatar του χρήστη zastava
    Περιοχή
    ATHENS Space Station

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Taxydromos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω μια περίεργη άποψη αν θές επι του θέματος η οποία λέει ότι κάθε άνθρωπος δεν χάνετε ποτέ στην μνήμη μας.
    Σαν σώμα υπάρχει φθορά όμως ο θάνατος επέρχετε μέσα απο την ΛΗΘΗ.

Δεν θέλω να βλέπω τον άλλο να βασανίζετε.........

ΥΓ/Ζητώ και πάλι συγνώμμη για το μακάβριο του θέματος αλλά εκφράζω προσωπική άποψη.
    Η έννοια "γαντζωμένος στη ζωή" την έχεις ακούσει προφανώς. Όπως και τα ψυχοραγίσματα, τον επιθανάτιο ρόγχο κλπ........... Θεωρώ λοιπόν ότι ο άνθρωπος πάντα θέλει να δώσει παράταση........δεν του αρέσει το παιχνίδι με τον Χάρο.
    ¶λλωστε γεννηθήκαμε για να πεθάνουμε, κάθε δευτερόλεπτο που περνά, οδηγεί προς αυτόν νομοτελειακά...........
    Όχι παιδιά, σε όποια κατάσταση και να είμαι δεν θα αισθανθώ έτοιμος.....Είναι εκτός της Φύσης μου.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tristana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προς Θεού, δεν είχα καμία διάθεση να "στην πω",zastava.Ελπίζω η διατύπωση της θέσης μου να μη σου έδωσε αυτή την εντύπωση, γιατί στην πραγματικότητα μίλησα με πάσα ηρεμία.Είναι σεβαστή η άποψή σου και πολύ λογική, απλά τυχαίνει να έχω την αντίθετη.
    Δεν είπα απολύτως τίποτα, ούτε το πήρα έτσι. Αντιλήφθηκα πολύ καλα τι εννοούσες εσύ, όσο και ο Ταχυδρόμος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zastava : 29-10-09 στις 13:45 Αιτία: Συγχωνεύτηκε αυτόματα απο το BlogΘέα

ΜΑΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΄ΜΕΝΑ

Η ζωή είναι σαν ένα κουτί με σοκολατάκια – Ποτέ δεν ξέρεις τι γεύση θα σου τύχει.
    "Forrest Gump" (1994)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 21:13
  2. Δωρεάν εξετάσεις για τον καρκίνο του προστάτη
    By starlet84 in forum Επιστήμη και Υγεία
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-09, 18:32
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-06-09, 18:33
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-09, 1:40
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-09, 17:05

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές