Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 29

Θέμα: Χαμός με την απόσυρση

Προεπιλογή Χαμός με την απόσυρση

Πανικός στα κανάλια από νωρίς το πρωί με την απόσυρση ο κόσμος φωνάζει αλλά ποιος να τον ακούσει. Μάλιστα άνθρωποι που είχαν κλείσει ραντεβού, βρίσκονται από τις 05:30 στα σημεία...

απόσυρσης χωρίς να ξέρουν τι να κάνουν. Όπως έχουν έρθει τα πράγματα μάλλον θα πάρουν τα αυτοκίνητά τους και θα γυρίσουν σπίτι.

troktiko

Προεπιλογή Απάντηση: Χαμός με την απόσυρση

¶λλο ένα σοφό βήμα της Κυβέρνησης. Δεν βρήκαν λέει λεφτά και έτσι ακυρώνουν την απόσυρση. Ωραία πράγματα.

Blogthean Το avatar του χρήστη zastava
    Περιοχή
    ATHENS Space Station

Φτηνοί στα λάχανα ακριβοί στις λαχανίδες.
    Θέλουμε απόσυρση εεεεε???...... Και άμα κοιτάξουμε στο βάθος της τσέπης μόνο μια τρύπα υπάρχει.

ΜΑΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΄ΜΕΝΑ

Η ζωή είναι σαν ένα κουτί με σοκολατάκια – Ποτέ δεν ξέρεις τι γεύση θα σου τύχει.
    "Forrest Gump" (1994)

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Ας δώσουν ένα κίνητρο 1000 ευρώ επιστροφής χρημάτων στην φορολογική δήλωση για να καθαρίσει ο δρόμος και απο τα σαπάκια.
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

Περιοχή
    ATHENS Space Station

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Taxydromos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας δώσουν ένα κίνητρο 1000 ευρώ επιστροφής χρημάτων στην φορολογική δήλωση για να καθαρίσει ο δρόμος και απο τα σαπάκια.
    Με χίλια ευρώ παίρνεις εσύ αυτοκίνητο? Ή τα χίλια ευρώ θα σε σώσουν? ¶μα θες να πάρεις αυτοκίνητο, δεν νομίζω ότι την απόφασή σου θα καθορίσουν τα ευτελή αυτά ποσά. Σταγόνα στον Ωκεανό. Δεν κοιτάμε τα χάλια μας λέω εγώ μωρέ, που είμαστε η χώρα πρότυπο της ζωής με δανεικά. Δεν παράγουμε τίποτα και θέλουμε να είμαστε και πασάδες στα Γιάννενα.
    Δεν ξέρω αν πάμε καλά, μην τρελλαθούμε εντελώς κιόλας.

Η ζωή είναι σαν ένα κουτί με σοκολατάκια – Ποτέ δεν ξέρεις τι γεύση θα σου τύχει.
    "Forrest Gump" (1994)

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zastava Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φτηνοί στα λάχανα ακριβοί στις λαχανίδες.
    Θέλουμε απόσυρση εεεεε???...... Και άμα κοιτάξουμε στο βάθος της τσέπης μόνο μια τρύπα υπάρχει.
    Τώρα φίλε μου zas ξέρεις τι κάνεις? Δίνεις ιδέες για την καινούρια μόδα.... Πανταλόνια και σακάκια δίχως τσέπες!!!

Περιοχή
    ATHENS Space Station

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boeing734 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα φίλε μου zas ξέρεις τι κάνεις? Δίνεις ιδέες για την καινούρια μόδα.... Πανταλόνια και σακάκια δίχως τσέπες!!!
    Να τις κάνουμε τι? Αφού δεν έχουν τίποτα να βάλουν μέσα. ¶σε που αν δεν έχουν τσέπες, σημαίνει λιγότερο ύφασμα, επομένως θα είναι και πιο φτηνά.

"Forrest Gump" (1994)

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zastava Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με χίλια ευρώ παίρνεις εσύ αυτοκίνητο? Ή τα χίλια ευρώ θα σε σώσουν? ¶μα θες να πάρεις αυτοκίνητο, δεν νομίζω ότι την απόφασή σου θα καθορίσουν τα ευτελή αυτά ποσά. Σταγόνα στον Ωκεανό. Δεν κοιτάμε τα χάλια μας λέω εγώ μωρέ, που είμαστε η χώρα πρότυπο της ζωής με δανεικά. Δεν παράγουμε τίποτα και θέλουμε να είμαστε και πασάδες στα Γιάννενα.
    Δεν ξέρω αν πάμε καλά, μην τρελλαθούμε εντελώς κιόλας.
    Δεν γίνετε βρε φίλε η πολιτεία να σου αγοράσει νέο αμάξι.
    Όποιος έχει αυτοκίνητο 20αετίας μην νομίζεις ότι αξίζει και περισσότερα.
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

Περιοχή
    ATHENS Space Station

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Taxydromos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γίνετε βρε φίλε η πολιτεία να σου αγοράσει νέο αμάξι.
    Όποιος έχει αυτοκίνητο 20αετίας μην νομίζεις ότι αξίζει και περισσότερα.
    ¶ρα αγαπητέ φίλε, τα χίλια ευρώ θα καθορίσουν αν μπορείς να πάρεις αυτοκίνητο ή η τσέπη σου? Και μάλιστα ποια τσέπη? Η άδεια? Αυτή που για να πάρεις το ρημάδι το αυτοκίνητο, θα χρεωθείς εκ νέου, και όχι θα είναι στο κόκκινο τα νοικοκυριά από χρέη.......αλλά θα τους γίνει και ο κ..........ος κατακόκκινος σε σημείο που δεν θα μπορούν να κάτσουν..........
    ¶μα έχεις ένα αυτοκίνητο 20 χρόνια, σημαίνει ότι δεν υπάρχουν τα λεφτά για να το αλλάξεις. Λοιπόν δεν χρειάζονται άλλα ρίσκα στην αγορά. Τα έκανε ο λαλαλαλαλαλαλλαλαλαλακας ο κοσμάκης, με το Χρηματιστήριο και τα πληρώνει μέχρι και σήμερα. Απλώνεις το πόδι σου μέχρι εκεί που φτάνει πλέον και πρέπει να γίνει κατανοητό.
    Μια βόλτα μέχρι το Ειρηνοδικείο Αθηνών, θα σε πείσει, για τον τρόπο που χάνονται καθημερινά κατά χιλιάδες τα αυτοκίνητα που έχουν αγοραστεί με δόσεις. Όχι μόνο χάνουν το αυτοκίνητο αλλά και τα λεφτά που έχουν δώσει μέχρι εκείνο το σημείο.

"Forrest Gump" (1994)

Blogthean Το avatar του χρήστη ABARTH DNA
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ

η αποσυρση για εμενα ειναι λαθος,σε κανεναν δεν λειπουν 1000 ευρω για να αγορασει αμαξι αντιθετα τα 12.000 και 15.000 λειπουν.καλυτερο θα ηταν να δώσουν ένα κίνητρο 1000 ευρώ επιστροφής χρημάτων στην φορολογική δήλωση οπως λεει ο Taxydromos και για νεο αμαξι βλεπουμε!!!!
    FIAT STILO ABARTH 20v selespeed

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-10, 19:42
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-09-09, 13:05
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-09-09, 10:53
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-09-09, 9:59
  5. Πάει καλά η απόσυρση
    By Joti in forum Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-09, 14:08

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές