Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: htc magic

Προεπιλογή htc magic

γεια σας εχω παρει το htc magic και εχω καποια προβληματα δε μπορω να χρησιμοποιησω τα bluetooth οταν μου στελνει καποιος κατι του γραφει παντα απετυχε.και επισης πως μπορεις να δω τα αρχεια που υπαρχουν στη καρτα μνημης μεσα απο το τηλεφωνο φυσικα.ευχαριστω

Rolleyes Απάντηση: htc magic

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sokratis1984 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας εχω παρει το htc magic και εχω καποια προβληματα δε μπορω να χρησιμοποιησω τα bluetooth οταν μου στελνει καποιος κατι του γραφει παντα απετυχε.και επισης πως μπορεις να δω τα αρχεια που υπαρχουν στη καρτα μνημης μεσα απο το τηλεφωνο φυσικα.ευχαριστω
    Το Magic ακόμα δεν υποστηρίζει αποστολή/λήψη αρχείων μέσω bluetooth. Για να δεις τα αρχεία κατέβασε το astro file manager από το market μέσω wifi. Αν θες βέβαια να κάνεις αποστολή/λήψη αρχείων μέσω bluetooth αλλά ακόμα και να έχεις ελληνικά δές εδώ (θα πρέπει να hackareis το κινητο, κάτι το οποίο δεν καλύπτει η εγγύηση αν τυχόν κάτι δεν πάει καλά):
    [PORT][EBI1/32A]Cyanogenmod 4.2.9.1 EBI1/32A Port [Dec 18][CM Updater!!!...Again] - xda-developers

Γεια περισσότερη βοήθεια δές εδώ:
    AndroidGreece.gr • View topic - Εγκατάσταση HTC hero rom σε htc magic 32A (non-vodafone)

Παρόμοια Θέματα

1. runes of magic:rise of the demon lord.
    By demonologos in forum MMORPG
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-09, 9:41
  2. iPhone Magic
    By kamiza in forum Apple
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-04-08, 19:47

Members who have read this thread: 1

Δικαιώματα - Επιλογές