Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 24

Θέμα: LOCKED POST (Kλειδώματα)

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Προεπιλογή LOCKED POST (Kλειδώματα)

Πραγματικά απορώ με την λογική να κλειδώνονται κάποια πόστ νεοφερμένων στην ιστοσελίδα πόσο μάλλον όταν δεν βρίζουν και κάνουν μια πρώτη επίσκεψη έστω και δειλή ποστάροντας.
    Έγινε και στο παρελθόν κάποια κίνηση παραπόνων αλλά δυστυχώς χωρίς αποτέλεσμα και το χειρότερο είναι ότι κλειδώνετε ένα πόστ και δε υπάρχει σχόλιο του υπεύθυνου από κάτω με το γιατί.

Δεν ξέρω αν πρέπει να υπάρχει σχόλιο αλλά τουλάχιστον θεωρώ ότι η δεοντολογία το απαιτεί.

Έχω αναφέρει και στο παρελθόν ότι προσωπικά είμαι δυσαρεστημένος με την κατάσταση των κλειδωμάτων πόσο μάλλον όταν δεν προσβάλουν και γιΆ αυτό τον λόγω απείχα από την ιστοσελίδα ένα τρίμηνο όμως βλέπω η κατάσταση επαναλαμβάνετε οπότε μάλλον δύο τινά συμβαίνουν ή μερικοί από μας είμαστε παράλογοι και απαράδεκτοι ή …………………….

Εάν η ιστοσελίδα δεν θέλει να σχολιάζουμε κάποιες <αποφάσεις> και θεωρείτε η αναφορά μου αυτή ως απαράδεκτη ας το αναφέρει προκειμένου ο καθένας μας να πάρει τις αποφάσεις του.

Post No 1 http://blogthea.gr/NextStep/iyie-nth...siae-iyio.html
    Post No 2 http://blogthea.gr/NextStep/iyie-nth...oa-ueeioo.html
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Taxydromos : 12-06-10 στις 18:15
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

Blogthean Το avatar του χρήστη ianni
    Περιοχή
    Ροδος

Προεπιλογή Απάντηση: LOCKED POST (Kλειδώματα)

του thanasi δουλειες ειναι αυτες παλι ως συνηθως,ρε θαναση ελεος πια,σταματα να κλειδωνεις τα ποστ τσαμπα και βερεσε,τι το θελες και το κλειδωσες τωρα το ποστ με τους νεους?
    ">

BlogΘέα Moderator Το avatar του χρήστη jose2205
    Περιοχή
    Σε ένα όνειρο...

Μα στους νέους χρήστες ταχ. υπάρχει και ανακοίνωση από τον Thordin (Admin) ότι θα κλειδώνονται τα θέματα μετά από μερικές απαντήσεις.

Το παραθέτω εδώ.
    Όλα τα Θέματα σε αυτή τη κατηγορία θα κλειδώνονται μετα απο μερικές απαντήσεις για την αποφυγή επιπλέον spam.

Επίσης οι δημοσιεύσεις σε αυτό το Forum δεν αποφέρουν BTM.
    Ευχαριστώ
    Επίσης μπορείς να δεις την ανακοίνωση αυτούσια εδώ.
    "Κι όταν μια μέρα φύγω από δω ένα θάναι σίγουρο...
    πως έζησα τη ζωή που διάλεξα εγώ κ όχι κάποιος άλλος για μένα...
    κι η αλήτισσα ψυχή μου θα το νιώθει...έτσι...όπως θα πετάει ελεύθερη...

Παρακαλώ όπως διαβάσετε τον κανονισμό λειτουργίας του Blogthea Portal τον οποίο θα βρείτε εδώ.

Περιοχή
    Ροδος

ναι ρε jose αλλα οχι την ωρα που γινεται διαλογος και ρωταει κατι ο νεος,δεν κοβονται ετσι τα ποστ
    ">

Περιοχή
    Σε ένα όνειρο...

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ianni Εμφάνιση μηνυμάτων
    του thanasi δουλειες ειναι αυτες παλι ως συνηθως,ρε θαναση ελεος πια,σταματα να κλειδωνεις τα ποστ τσαμπα και βερεσε,τι το θελες και το κλειδωσες τωρα το ποστ με τους νεους?
    Βρε Γιάννη από που και ως που είναι δουλειές του Θανάση?
    Ολόκληρη ανακοίνωση υπάρχει εκεί για αυτό το θέμα.

ναι ρε jose αλλα οχι την ωρα που γινεται διαλογος και ρωταει κατι ο νεος,δεν κοβονται ετσι τα ποστ
    Πρόσεξες τι έκανε η συγκεκριμένη χρήστης? Για πήγαινε στα καλοσωρίσματα και δες σε πόσα θέματα απάντησε.... Μάντεψε τι ψάχνει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jose2205 : 12-06-10 στις 23:34 Αιτία: Συγχωνεύτηκε αυτόματα απο το BlogΘέα

Παρακαλώ όπως διαβάσετε τον κανονισμό λειτουργίας του Blogthea Portal τον οποίο θα βρείτε εδώ.

Blogthean Το avatar του χρήστη nikolas 131
    Περιοχή
    αν.αττικη

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jose2205 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε Γιάννη από που και ως που είναι δουλειές του Θανάση?
    Ολόκληρη ανακοίνωση υπάρχει εκεί για αυτό το θέμα.

Πρόσεξες τι έκανε η συγκεκριμένη χρήστης? Για πήγαινε στα καλοσωρίσματα και δες σε πόσα θέματα απάντησε.... Μάντεψε τι ψάχνει.

Συγγνωμη ρε παιδια ...ετσι μια και μπηκα να ρωτησω κι εγω....Το δικο μου post σαν νεος κι εγω ...γιατι κλειδωθηκε...??

Περιοχή
    Ροδος

Ισως να μιλαμε για διαφορετικα ποστ jose,εγω μιλαω γι αυτο

http://blogthea.gr/NextStep/iyie-nth...ae-iyio-2.html
    ">

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Το θέμα των BTM δεν νομίζω ότι απασχολεί κανένα χρήστη οπότε να το προσπεράσουμε και πάμε στο θέμα των ΣΠΑΜ το οποίο δεν το καταλαβαίνω όταν ένας νέος χρήστης ποστάρει και προσπαθούν μερικοί χρήστες να τον ιντριγκάρουν να πεί κάτι περισσότερο για τον εαυτό του τώρα βέβαια αν κάποιοι θεωρούν ΣΠΑΜ τα σχόλια τα οποία είναι ανούσια τότε ίσσως να σβήσουμε τα μισά ποσταρίσματα του φόρουμ.
    Δεν είναι το Θέα τεχνικό φόρουμ αλλά μια σελίδα φιλική προς τον χρήστη που αναπτύσει την συζήτηση και την παρέα και γιαυτό πρέπει να τον κρατά τον χρήστη όχι να τον απομακρύνει.
    Και στην τελική η Δεοντολογία απαιτεί να γράφει απο κάτω αυτός που κλειδώνει και τον λόγο όχι αποφασίζωμεν και διατάσωμεν και ανώνυμα.
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

Περιοχή
    Σε ένα όνειρο...

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikolas 131 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνωμη ρε παιδια ...ετσι μια και μπηκα να ρωτησω κι εγω....Το δικο μου post σαν νεος κι εγω ...γιατι κλειδωθηκε...??
    Λογικά ο Admin όταν κλειδώνει τα θέματα τα κλειδώνει όλα μαζί. Εννοείτε ότι δεν μπορεί να τα διαβάσει όλα. ¶λλωστε για οτιδήποτε απορίες μπορούμε να ανοίξουμε θέμα στην ανάλογη κατηγορία.

Ισως να μιλαμε για διαφορετικα ποστ jose,εγω μιλαω γι αυτο

http://blogthea.gr/NextStep/iyie-nth...ae-iyio-2.html
    Δεν μιλάω για συγκεκριμένο θέμα Γιάννη...γενικά μιλάω. Αλλά το θέμα δεν είναι τι ζητάει κάποιος...δες την απάντηση που έδωσα στον Νικόλα...αυτό εννοώ.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Taxydromos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα των BTM δεν νομίζω ότι απασχολεί κανένα χρήστη οπότε να το προσπεράσουμε και πάμε στο θέμα των ΣΠΑΜ το οποίο δεν το καταλαβαίνω όταν ένας νέος χρήστης ποστάρει και προσπαθούν μερικοί χρήστες να τον ιντριγκάρουν να πεί κάτι περισσότερο για τον εαυτό του τώρα βέβαια αν κάποιοι θεωρούν ΣΠΑΜ τα σχόλια τα οποία είναι ανούσια τότε ίσσως να σβήσουμε τα μισά ποσταρίσματα του φόρουμ.
    Δεν είναι το Θέα τεχνικό φόρουμ αλλά μια σελίδα φιλική προς τον χρήστη που αναπτύσει την συζήτηση και την παρέα και γιαυτό πρέπει να τον κρατά τον χρήστη όχι να τον απομακρύνει.
    Και στην τελική η Δεοντολογία απαιτεί να γράφει απο κάτω αυτός που κλειδώνει και τον λόγο όχι αποφασίζωμεν και διατάσωμεν και ανώνυμα.
    Βρε ταχ.... αφού υπάρχει λόγος και είναι ήδη γραμμένος στην ανακοίνωση...Λες να κάθεται ο Admin να λέει τον λόγο σε όλα τα θέματα που κλειδώνει?

Έτσι και αλλιώς τον άλλον θα τον μάθεις σιγά σιγά στις συζητήσεις. Δεν βλέπω τον λόγο να τους ανακρίνουμε...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jose2205 : 12-06-10 στις 18:36 Αιτία: Συγχωνεύτηκε αυτόματα απο το BlogΘέα

Περιοχή
    Ροδος

επειδη εχει γινει ξανα θεμα στο παρελθον jose ειπαμε οτι δεν θα ξαναγινει,ας σταματησουνε να κλειδωνουνε τα θεματα πανω που ο αλλος μιλαει η ρωταει κατι,ειναι εκνευριστικο
    ">

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές