Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: uninstal deepfreeze??????

Προεπιλογή

εγω οταν το παταω μου βγαζει μονο install......τι παιζει τωρα??το εκανα 3 φορες και παλι μονι install εχει.uninstall πουθενα.λες και ειναι μισο το προγραμμα.επισης δεν ανοιγουν τα workstations που δημιουργω και μου βγαζει μυνημα οτι πρεπει να ειναι disabled το deepfreeze γαι να τα τρεξει.οταν ομως παταω shift και διπλο κλικ στην αρκουδα στη γραμμη εργαλειων και βαζω τον κωδικο απλως κλεινει το πλαισιο.τπτ δεν ενεργοποιειται

parta
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris..alla Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω οταν το παταω μου βγαζει μονο install......τι παιζει τωρα??το εκανα 3 φορες και παλι μονι install εχει.uninstall πουθενα.λες και ειναι μισο το προγραμμα.επισης δεν ανοιγουν τα workstations που δημιουργω και μου βγαζει μυνημα οτι πρεπει να ειναι disabled το deepfreeze γαι να τα τρεξει.οταν ομως παταω shift και διπλο κλικ στην αρκουδα στη γραμμη εργαλειων και βαζω τον κωδικο απλως κλεινει το πλαισιο.τπτ δεν ενεργοποιειται

sigoura bazeis ton swsto pass?
    pata ok xwris na balis pass.

katebase to telefteo deepfr kai ksana dokimase.

an psakseis sto forum exei poli wraies ekdoseis twn win gia format :mysmilie_5:

Προεπιλογή

για τον κωδικο ειμαι απολυτα σιγουρος.δε βγαζει τιποτα.θα δοκιμασω να βαλω αλλη εκδοση μηπως και κανει εγκατασταση πανω στην παλια κ εχει κ uninstall μετα.αλλιως σιγουρα για format παω.αρκει να γινεται......ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια παντως φιλε parta.

Προεπιλογή

Δεν μπορω να σε βοηθησω αλλο φιλε μου συγνωμη.Το μονο σιγουρο ειναι επηδει το εχω ειναι οτι δεν φενεται πουθενα και το μονο που δεν μπορει να προστατεψει ειναι το bios.Και εμενα αλλος μου το εβαλε.Ρυθμιζεται σιγουρα καπος γιατι το φιλαρακι μου μου εχει αλαξει 2 φορες pass.

parta
    Guest

Προεπιλογή

to dokimasa....

mono otan bazw la8os pass to para8iro eksafanizete.
    me liga logia .

grapse to pass me kefalea.
    dokimase ala pi8ana pass
    pata ok xwris na grapseis pass.

diaforetika me mia live linux ekdosi mpes kai sbise to programa

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές