Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 17 από 17

Θέμα: Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Προεπιλογή Απάντηση: Android 4.0 Ice Cream Sandwich

σε ευχαριστω πολυ βοηθησες αρκετα φιλε μου περιμενω οποτε μπορεις κ για τα υπολοιπα.τα εικονιδια τα εκανα ηδη για την σιμ οντως φαουλ απο το πλαισιο!!!το πρωτο ηταν οταν το ανοιξα απο την συσκευασια μεσα ηταν το ταμπλετ κ η πριζα του τιποτα αλλο!!!ενα καλωδιο ενα ακουστικο βαλε κατι κριση εχουμε βοηθα τον κοσμο!!

οταν καποια στιγμη μου πεις κ για τα μαπς αν μπορεσεις θελω να μου πεις κ αυτο-αν εγκαταστησω αλλο προγραμμα πχ destinator η κατι αλλο η βαλω k alla google maps αυτα που ειναι μεσα χανονται η οχι??η θα γινουν σαλατα με τα υπαρχοντα??θελω να βαλω κανα 2 που εχω βρει αλλα φοβαμαι μην χαθουν τα υπαρχοντα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη violisxr : 01-12-11 στις 15:46

Blogthean Το avatar του χρήστη Storyteller
    Περιοχή
    No man's land

Μόλις το είδα δεν υποστηρίζει ακόμα η google φωνητικές οδηγίες για Ελλάδα μόνο να στα δείχνει μπορεί. Μπορείς να εγκαταστήσεις ότι θες δεν υπάρχει πρόβλημα. Τα google maps φορτώνονται μέσω internet και κάνει μικρό cache οπότε δεν χάνονται ποτέ. Οι εφαρμογές που θα βάλεις το ποιο πιθανό είναι να σου εγκαταστήσουν τοπικά τους χάρτες στην sd σου κάρτα η στην εσωτερική μνήμη σε δικό της φάκελο η κάθε μία.
    Fortes fortuna adiuvat

ενταξει φιλε μου πολυτιμη η βοηθεια σου να εισαι καλα.δε συμφερει να πατενταριστει η καρτα σιμ οικονομικα πηγα πλαισιο παλι για να μπορεσω να βαλω τη σιμ απο το στικακι cosmote internet on the go ωστε οπου δε υπαρχει wireless να εχω ιντερνετ οποτε εδω ειναι το μονο αγκαθι.μου ειπαν κ για το mifi k gia hotspot αλλα τα εχω μπλεξει λιγο.το χοτσποτ δε το εχω πιασει ακομα κ το mifi πρεπει να ριχνουμε λεφτα παλι

Περιοχή
    No man's land

Και οι 2 έννοιες είναι συνυφασμένες το mifi (My WiFi) είναι και hotspot (δηλαδή σύνδεση 1 ή περισσοτέρων συσκευών στο internet σε ένα σημείο μέσω WiFi ) απλά στην περίπτωση του mifi συνδέεσαι μέσω WiFi στο mifi router και εκείνο έχει συνδεθεί στο internet μέσω του δικτύου κινητής τηλεφωνίας.
    Fortes fortuna adiuvat

σε ευχαριστω κ παλι!το εξηγεις πολυ απλα κ θα σου κανω μια πιθανος κουτη ερωτηση αλλα θα στη κανω-οταν πηγαινω καπου που δεν εχει wireless εχω το στικ το βαζω στο λαπτοπ κ ολα καλα!!!οταν ξαναγινει αυτο κ εχω κ το ταμπλετ μαζι το λαπτοπ μπορω να το κανω χοτσποτ κ να παρει το ταμπλετ ιντερνετ απο εκει??? υπαρχει καποια ρυθμιση προγραμμα η λεω κουταμαρες??

Περιοχή
    No man's land

Λίγο δύσκολο αυτό θα πρέπει η κάρτα δικτύου του laptop σου να υποστηρίζει το μοντέλο hotspot που δεν το έχω δει σε laptop αυτό.
    Fortes fortuna adiuvat

η κιν με αντροιντ το οποιο δεν εχω απο οτι μου ειπαν γινεται να κανεις το κιν χοτσποτ.σιγα σιγα θα μαθουμε κ το αντροιντ

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Members who have read this thread: 3

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές