Παιδια καλημεριζω(πλεον) την παρεα σας!! Εχω ενα θεματακι και θα σας το αναλυσω ευθης! Καταρχας ειμαι χωρισμενος απο σχεση 5 ετων(!!) και ειμαι 20 χρονων! Χωρισα περιπου τελη Σεπτεμβρη.. Πριν τα Χριστουγεννα, μερικες μερες πριν φυγω για την πολη που μενω (επειδη Πατρα σπουδαζω) ετυχε να βγω με μια παρεα κοριτσιων.. Μια κοπελα εκδηλωσε ενα ενδιαφερον για εμενα εγω ανταποδωσα αλλα ποτε δεν το πηγα στην ξεπετα γιατι σεβομαι τις γυναικες. Ξημερωματα οταν πηγαμε στο σπιτι μιας κοπελας καθισαμε μαζι αγγαλια στο κρεβατι και μιλαγαμε (κυριως ασχετα πραγματα) αλλα γενικα καθομασταν σαν ζευγαρι.. Σε σημειο φτασαμε να με φιλαει στο λαιμο και εγω να ανταποδωσω.. Φοβηθηκα μην ειναι μεθυσμενη και νομισει οτι την εκμεταλλευομαι και για αυτο ψιλοτραβηχτηκα.. Την επομενη ηεμρα της εστειλα ενα μηνυμα που ελεγε ελπιζω να μην ειχε πιει κ εκανε οτι εκανε και να μην παρεξηγηθηκε απο καποια κινηση μου αλλα μου ειπε πως ολα ωραια ολα καλα,, και οτι ετσι δεν ειναι εμ ολους... Περασε καιρος μιλαγαμε συνεχεια με μηνυματα και σε καποια φαση μου λεει τι ψαχνω εγω της εξηγησα οτι θελω σχεση κτλ κτλ κ αυτη το ιδιο μου ειπε.. Βρεθηκαμε μεσα στις διακοπες των Χριστουγεννων για ενα καφε αλλα δεν ειπαμε και πολλα λογω ελλειψης χρονου. Τωρα που ηρθα Πατρα μιλαμε σχετικα λιγο απο μηνυμα ή μσν, ηταν να κανονισουμε κατι αυτες τις μερες να βγουμε αλλα δεν εκατσε.. Βεβαια μου εξηγησε οτι θελει σχεση και το παει σιγα σιγα αλλα ποσο σιγα??? Αυτο που θελω να με συμβουλεψετε ειναι τι μπορω να κανω για να την πλησιασω αρκετα?? Να της κανω αυτη την εξομολογηση που λεμε γιατι οπως προειπα εδειξε ενδιαφερον,, αλλα λιγο με προβληαμτιζει... Τι κινηση θα την εντυποσιαζε δηλαδη? Ειμαι σχετικα απειρος γιατι απο τα 15 μου ειχα σχεση...

Που λετε βγηκαμε ενα ραντεβου μιλησαμε για πολλα πραγματα που αφορουσαν κυριως την ζωη μου και την δικια της,, τις καθημερινοτητες του καθενος κτλ κτλ.. Εγω πηρα το θαρρος να της πω οτι μου αρεσει και με ελκυει και αυτη το ιδιο μου ειπε και οτι της "καλυπτω αυτα που θελει" και ολα θα τα φερει η στιγμη .. Βγηκαμε κανα δυο φορες (περιορισμενες λογο εξεταστικης ) περασαμε ολα καλα!! Βεβαια οπως σας ειπα επειδη προερχομαι απο μακροχροναι σχεση θα σας το πω διαφορετικα,, εχω ξεχασει πως να κανεις καμακι ή πως να πλησιασεις μια κοπελα για να την ριξεις!!! Την ψιλο πρηζω με μηνυματα γιατι θελω να εχουμε επαφη (Αν και αυτη μου στελνει πρωτη αρκετες φορες αλλα εγω το εχω παρακανει ) Θα ηθελα να μου πειτε πως διαολο να την πλησιασω τελειωτικα για να κανω σχεση μαζι της!!! Δεν ξερω αλλα νιωθω ερωτευμενος μαζι της...!!!!

Ευχαριστω!!!!