Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 76

Θέμα: Οι κάλπες έκλεισαν και τα exit polls έδωσαν το κλίμα

Προεπιλογή Απάντηση: Οι κάλπες έκλεισαν και τα exit polls έδωσαν το κλίμα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ianni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι ειναι φιλε/η μου joti.Ποιον να στηριξω?

1)...2)...3)...4)...5)...6)...7)...8)...
    catman catman! χαχαχαχαχαχα
    πολιτικος σου λεει ο αλλος που τον εβαλε στο ψηφοδελτιο. τοσα ειναι τα χαλια τους και τοσο σοβαρα μας βλεπουν.

edit:
    ειχα γραψει παλια σε ενα topic με πολιτικο περιεχομενο, πως οι πολιτικοι τελειωσαν για την ελλαδα οταν εφυγε ο καραμανλης και ο παπανδρεου (παππους και πατερας). μιλω για την εποχη. οχι μονο για τους συγκεκριμενους πολιτικους.
    τοτε στις εποχες εκεινες ειχαμε πολιτικους που μπορουσαν κι επηρεαζαν καταστασεις υπερ της ελλαδας.
    θυμαμαι τοτε με το sismik. το εβγαλε η τουρκια, και καραμανλης με παπανδρεου με μια φωνη και οι δυο τους κανανε να τα μαζεψουν και να γυρισουν πισω στην τουρκια πλακωμενοι και με την ουρα στα σκελια.
    σημερα οι σκοπιανοι βαζουν αγκιλωτο σταυρο στη θεση της σημαιας μας, μας παιρνουν τη μακεδονια, και οι πολιτικοι μας λενε "κυριοι κυριοι, αυτοι ειναι κακα παιδια, μαλωστε τους"
    τοτε ενοιωθα υπερηφανος. σημερα νοιωθω απογοητευμενος.

σημερα οποιος και να βγει, εκ των πραγματων αχρηστος θα ειναι. ολοι ακολουθουν διαταγες εκ των ανωθεν.
    για να βρεθει καποιος πολιτικος σημερα να φερει τα κατω πανω, θα πρεπει να ειναι χαρισματικος. πολιτικος με @@.
    και δεν εχουμε τετοιους σημερα. μονο ερασιτεχνες επαγγελματιες εχουμε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη larry2004gr : 08-06-09 στις 21:18

Blogthean Το avatar του χρήστη kastana
    Περιοχή
    La la land

Σε αυτή την εκλογική διαδικασία έχασε η δημοκρατία και κέρδισε η λογική.
    Και προτιμώ να είμαι λογικός παρά "δημοκράτης".
    Στις επόμενες εκλογές πάμε για τάβλι αμα δεν έχει καλό καιρό ή κάνα cinema.

Blogthean Το avatar του χρήστη Melchisedek
    Περιοχή
    Athens, Greece

Sorry Απάντηση: Οι κάλπες έκλεισαν και τα exit polls έδωσαν το κλίμα

Φίλε Larisseos
    Ρε δεν πάνε στο διάολο οι πολιτικοί.Μας έπρηξαν,πάντως μεγάλο μέρος του ελληνικού λαού δεν ψήφισε και καλά έκανε.Πήραν το μήνυμα τουλάχιστον.
    Ποιο μήνυμα πήραν όταν λέμε εδώ και τόση ώρα ότι προσπαθούν να καπηλευτούν την αποχή και να παρουσιάσουν τους απέχοντες ως δικούς τους ψηφοφόρους χωρίς να μας εξηγηνούν το γιατί αφού ήταν δικοί τους δεν ήρθαν να τους στηρίξουν; Απ'ότι βλέπω εγώ, κανένα μήνυμα δεν πήραν και γι'αυτό φταίει ο αποστολέας που δεν το 'κανε πιο σαφές (όπως στο μπάσκετ φταίει ο πασέρ για την κακή πάσα!)

Φίλε larry2004gr
    εχω μπροστα μου δυο μεγαλα κομματα απο τα οποια το ενα θα βγει πρωτο. γνωριζω εκ πειρας πως ο ενας ειναι πιο χαλια απο τον αλλον και οποιος και να βγει θα κοιταξει ποσες κλεψιες μπορει να ξεκινησει να κανει.
    κι επιτασσεται να ψηφισω εναν απο τους δυο?
    αν τον ψηφισω, θα πει "ο larry με ψηφισε γιατι θεωρει σωστη τη πολιτικη μου". ε οχι δε θα ψηφισω τον λιγοτερο χειροτερο γιατι και παλι θα με χρησιμοποιησει.
    το οτι μας χρησιμοποιησαν παλι, μαλλον δεν εγινε κατανοητο. γιατι το λεω? γιατι οι πολιτικοι ολων των κομματων, χρησιμοποιησαν τις εκλογες αυτες σαν βουλευτικες.
    κι εχω και τον αλλον τον γιωργακη (τον ακουγα και δε μπορουσα να πιστεψω αυτα που ελεγε) πως οι ελληνες τον επελεξαν και πως πρεπει να γινουν εκλογες γιατι ο κοσμος ψηφισε πασοκ με διαφορα απο την νδ.
    Λαρι, εσύ τι πιστεύεις ότι θα τους ενοχλούσε και θα τους πονούσε περισσότερο; Ν'απέχεις και να πας στην παραλία ή να την βγάλεις στο κρεβάτι σου, ή να πας εσύ και άλλα 2 εκκατομύρια ψηφοφόροι και να ψηφίσετε κάποιο άλλο κόμμα για να πάρουν αυτοί κανά 10% μόνο; Εγώ νομίζω ότι αυτό που θα τους έβαζε μυαλό θα ήταν ν'έχαναν την εξουσία και τα πρωτεία στις προτιμήσεις του λαού. Μόνο τότε τα 2 "μεγάλα" κόματα και οι αρχηγοί τους θ'αλλάξουν δραστικά. Δεν το βλέπετε ότι τους βολεύει η αποχή; Ξέρουν ότι και μόνο 100 γέροι να τους ψηφίσουν αυτοί και πάλι θα σχηματίσουν κυβέρνηση με τις "ευλογίες" και την εξουσιοδότηση του ελληνικού λαού! Επιπλέον, ΔΕΝ είναι όλοι ίδιοι. Μην γενικεύουμε και τυποποιούμε τους πάντες επειδή ασχολούνται με την πολιτική. ΔΕΝ έχουν φάει όλοι τα ίδια χρήματα, ΔΕΝ έχουν όλοι την ίδια ιδεολογία, ΔΕΝ έχουν όλοι το ίδιο παρελθόν, τις ίδιες ικανότητες, τις ίδιες προτάσεις.

Και το να πιστεύει κανείς ότι οι διαταγές έρχονται από πάνω, παραπέπμουν σε σεναρια συνομωσίας και μυστικισμού, και μας κάνουν φόρου υποτελείς σε μια αόρατη και ανύπαρκτη εξουσία, που επειδή ακριβώς είναι "αόρατη" φαντάζει πολύ μακρινή για τις δυνατότητες του πολίτη να την αγγίξει και μας οδηγεί στη ηττοπάθεια. Δεν έχουν όμως έτσι τα πράγματα, και με την στάση μας και την ενεργή συμμετοχή μας στα κοινά, χωρίς φαινόμενα λαικισμού και ημιμάθειας, μπορούμε ν'αλλάξουμε τνη καθεστυκεία κατάσταση και ν'ανατρέψουμε το παρόν σάπιο πολιτικό σκηνικό. Δεν είναι κλισέ ή παραμύθι αλλά αλήθεια που πρέπει όλοι να συνηδειτοποιήσουμε: Ν'εγκαταλε'ιψουμε επιτέλους τη νοοτροπία του δούλου-ραγιά και με τις πράξεις μας (και όχι να καθόμαστε απαθείς και άπραγοι σαν πρόβατα σε σφαγή) ν'επιφέρουμε τη αλλαγή.

Φίλε ianni
    Μπορω κ εγω να αντιταξω σ αυτην σας την νοοτροπια το επιχειρημα οτι εσεις εχετε υποστει προβατοποιηση της σκεψης διοτι σας εχουν πεισει οτι ειναι προτιμοτερο να ψηφισεις οτιδηποτε παρα να μην ψηφισεις τιποτα,ετσι για να βγαινουν καθε λιγο και λιγακι με κατι τεραστια ποσοστα και να μπορουν καθε φορα που κανουν τις βρωμιες τους να επικαλουνται τον ελληνικο λαο που τους εστειλε εκει με κατι τεραστια ποσοστα.
    Η μη συμμετοχη στην βουλη των ΛΗΣΤΑΡΧΩΝ των ΑΝΘΕΛΛΗΝΩΝ και ολων των αχρηστων περα απο δικαιωμα μου ειναι τιμη και σεβασμος και ως προς τον εαυτο μου και ειδικα σε ολους αυτους που οπως κ εσυ λες εδωσαν την ζωη τους για να εχουμε αυτο το δικαιωμα.
    Αν ειναι καπου ψηλα και μας βλεπουν πως καταντησαμε αυτην την χωρα να εισαι σιγουρος οτι θα νιωθουν οτι ολα εγιναν για το τιποτα.
    ΚΑΙ

Ετσι ειναι φιλε/η μου joti.Ποιον να στηριξω?
    1)Πασοκ,Ν.Δ?πουλημενοι στα μεγαλα συμφεροντα?20 χρονια δεν εχουν αφησει τιποτα ορθιο.
    2)ΚΚΕ?Για να κανουν την χωρα Αλβανια?Να παμε αλλα 30 χρονια πισω?
    3)Συνασπισμο?Που ακουν Ελλαδα και βγαζουν σπυρια?
    4)ΛΑΟΣ?Με τον χοντρο και τον μπουμπουκο που το μονο ονειρο τους ειναι να πανε να κανουνε καμια σιεστα κατω απο την κοκκινη μηλια?

5)Χρυση αυγη?δεν το σχολιαζω καν.
    6)Τρεμοπουλο?να γεμισουμε τον τοπο αγλαματα του Κεμαλ και να κανουμε δωρο την μιση Σαλονικη στους Σκοπιανους?
    7)Κυνηγους?Που το παιζουν οικολογοι και παιρνουν τα τουφεκια τους και οποιον παρει ο χαρος?ετσι για το αθλημα?δεν σεβονται τιποτα.
    8)ΚΚΕ ΜΛ?
    Αλλα να παω για να παω απλα για να λεω οτι εκαναν το καθηκον μου?.Μα ποιον κοροιδευω?
    Για το ποιο κόμμα να ψηφίσεις σ'αυτά που παραθέτεις, αν θεωρήσουμε ότι τα περισσότερα εξ'αυτών που τους προσάπτεις έχουν πολιτικο-οικονομικές προεκτάσεις, στα δύο εξ'αυτών στην περίπτωση του ΛΑΟΣ και του ΣΥΡΙΖΑ τα επιχειρήματα σου είναι αστοιχείωτα και προσβλητικής φύσεως, οντας πρωσοπικές επιθέσεις λάσπης χωρίς την στοιχειοθέτηση σαφών και σοβαρών επιχειρημάτων. Τι πάει να πει για τον ΣΥΡΙΖΑ, όποτε ακουν για Ελλάδα βγάζουν σπυράκια; Τι σόι σαθρό επιχείρημα είναι αυτό; 'Η για τον ΛΑΟΣ, είναι επιχείρημα ότι ο ένας είναι χοντρός, ο άλλος μπουμπούκος και τι ρόλο επιτέλους παίζει η σιέστα κάτω απ΄την κόκκινη μηλιά; Τι σόι επιχειρήματα είναι αυτά πέρα από δικολαβικές διαβάλλουσες επιθέσεις και αναξιόπιστα επιχειρήματα;

Φίλε ianni θεωρούνται πρόβατα αυτοί που διατηρούν μια στάση απάθειας και κάθονται άπραγοι, όχι αυτοί που κινούνται, μετέχουν στα κοινά και ψηφίζουν αυτόν που προτιμούν και θεωρούν ότι θα τους εκπροσωπήσει καλύτερα. Όντας διαφορετικοί άνθρωποι με διαφορετικές ιδέες, αντιλήωεις και πεποιθήσεις είναι εξαιρετικά δύσκολο να βρούμε πολιτικό κόμμα/αρχηγό που να μας εκπροσωπεί απόλυτα. Γι'αυτό υπάρχει και η δυνατότητα να ψηφίζουμε αυτόν που θεωρούμε ότι μας εκπροπσωπεί καλύτερα και μοιάζει περισσότερο με τις πολιτικές πεποιθήσεις μας. Βρες και συ λοιπόν κάποιον που θεωρείς ότι σ'αντιπροσωπεύει καλύτερα απ'τους άλλους και η ψήφος σου θα 'ναι κατά συνείδηση και καλή. Και τα ποσοστά που παίρνουν δεν είναι τεράστια, αντίθετα είναι σε πτωτική στάση γιατί όλο και περισσότεροι σαν και σένα απαξιούν την πολιτική και επιθυμούν να ζήσουν σε μία φούσκα απραξίας και απομάκρυσης απ'την σκληρή καθημερινότητα και πραγματικότητα, χωρόις να συνειδητοποιούν τον κίνδυνο επιβολής και τυραννίας που υφίστανται, μ'αποτέλεσμα να πέφτουν στην παγίδα που προανέφερα ουκ ολίγες φορές.

Με την αποχή σου δεν τιμάς κανένα, πρωτίστοις τον εαυτό σου όντας μεταγενέστερος όσων θυσιάστηκαν σε κοινωνικούς αγώνες και πολύ περισσότερο δεν τιμάς αυτούς που έδωσαν την ζωή τους για τα δικαιώματα που εσύ απολαμβάνεις σήμερα και τα θεωρείς αυτονόητα. Δεν ήταν όμως έτσι παλαιότερα και στο πρόσφατο παρελθόν και για πολλές χώρες σε συγκεκριμένες φυλετικές-εθνικές ομάδες εξακολουθούν να μην απολαμβάνουν τ'αυτονόητα ανθρώπινα δικαιώματα. Και είναι αλήθεια ότι είναι δικαίωμα σου η αποχή, είμαι όμως σίγουρος ότι αν είχες γεννηθεί σε παλαιότερες εποχές ούτε που θα 'ξερες τι σημαίνει η λέξη δικαίωμα. Οπότε αν απαξιώνεις τόσο πολύ την ψήφο σου, απαξόιωσε παρομοίως το δικαίωμα σου στην εκπαίδευση και την μόρφωση που έλαβες στο δημόσιο σχολείο και πανεπιστημίο, πήγαινε να δουλέψεις χωρίς ασφάλιση και εργασιακά δικαιώματα 20 ώρες την ημέρα, 7 μέρες την εβδομάδα με πενιχρό μισθό και μην έχεις ιδιωτική περιουσία γιατί όντας εργάτης-δούλος δεν την αξίζεις. Το δικαίωμα της ψήφου είναι το επιστέγασμα όλων αυτών των προσπαθειών γαι ν'αποκτήσεις εσύ μερικά στοιχειώδη-φυσικά δικαιώματα που δεν ήταν και τόσο αυτονόητα στο παρελθόν!

Όλοι αυτοί οι άνθρωποι που θυσιάστηκαν στο βωμό της ελευθερίας (σου και μας) και για την καθιέρωση των δικαιωμάτων του ανθρώπου δεν θα αισθάνονταν καθόλου τημιμένοι και διόλου ευχαριστημένοι με την στάση αποχή, απραξίας και απαξίας που τηρείς, διότι αν υπάρχει κάτι που έχουν διδάξει οι αγώνες τους, αυτό είναι πως με απάθεια και αποχή δεν πετυχαίνεις και δεν κερδίζεις τίποτα. Αντίθετα θα πρέπει ν'αποτάξεις τπν μανδύα της ηττοπάθεις και της αποχής και να συμμετάσχεις ενεργά αν θέλεις να διεκδικήσεις ένα καλύτερο αύριο για σένα και τους απογόνους σου.

"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt" "Χαμένος είναι όποιος αφήνει τον εαυτό του να ηττηθεί "

Προεπιλογή Οι κάλπες έκλεισαν και τα exit polls έδωσαν το κλίμα

Πάρτε το χαμπάρι, οι 300 μαζί με κάτι ψευτοδημοσιογράφους μας δουλεύουν., Και εσείς τρωγόσαστε για ιδεολογίες, κόμματα και συμμετοχή στα κοινά..

Προεπιλογή Οι κάλπες έκλεισαν και τα exit polls έδωσαν το κλίμα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hehe116 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε/η joti οι περισσότεροι το γνωρίζουμε αυτό.. Το θέμα είναι τι προτείνει κανείς όμως..
    Προτείνω αποχή, και καλύτερα; ένα κράξιμο πάνω στο ψηφοδέλτιο..

Blogthean Το avatar του χρήστη ~rêveur~
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Joti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προτείνω αποχή, και καλύτερα; ένα κράξιμο πάνω στο ψηφοδέλτιο..
    Mε την αποχη τι θα πετυχεις;Μα φυσικα ενισχυση των 2 μεγαλων κομματων.....
    «Οι προλετάριοι με την επανάσταση δεν έχουν τίποτα άλλο να χάσουν από τις αλυσίδες τους. Έχουν όμως να κερδίσουν έναν κόσμο ολόκληρο. Προλετάριοι όλου του κόσμου ενωθείτε!» Καρλ Μαρξ

Με την αποχή/μαύρισμα καταδικάζω ΟΛΑ τα πολιτικά κόμματα της Βουλής.

Δευτέρα, 8 Ιούνιος 2009

Ο Ankyr σκιτσάρει για το καφενείο

Αναρτήθηκε από kafeneio

My Blog

Blogthean Το avatar του χρήστη Melchisedek
    Περιοχή
    Athens, Greece

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Joti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την αποχή/μαύρισμα καταδικάζω ΟΛΑ τα πολιτικά κόμματα της Βουλής.
    Τα καταδικάζεις και εμμέσως τα επανεκλέγεις! Καταλάβετέ το, ακόμα και 10 άτομα να τους ψηφήσουν πάλι δύνανται να σχηματίσουν κυβέρνηση! Με την αποχή δεν κερδίζεις απολύτως τίποτα! Aν θέλεις κάτι καλύτερο και ν'αλλάξει κάτι επιτέλους σ'αυτόν το τόπο θα πρέπει να κουνηθείς, να συμμετάσχεις ενεργά και να ψηφήσεις! Αλλιώς οι ίδιοι θα σε κυβερνούν μέχρι να πεθάνεις, θα σε "κακοποιούν" και θα σε απομυζούν, αν δεν αλλάξεις επιτέλους μυαλά και δεν αποφασίσεις ν'αναμιχθείς! Δεν έχει νόημα να παραπονιέσαι για την τωρινή κατάσταση εφόσον δεν είσαι διατεθειμένος να κάνεις κάτι γι'αυτό. Τι νομίζεις ότι είσαι; Ένας αντιρρησίας συνειδήσεως; Και πως το δείχνεις; Με την αποχή και την απάθεια και απραξία σου; Είσαι ένας σκεπτόμενος πολίτης που έχει λόγο και άποψη για το μέλλον του;

Αν ενδιαφέρεσαι να βελτιώσεις την ζωή σου, τότε δεν νοείται να μην κατέβεις για να ψηφίσεις το κόμμα που σ'αντιπροσωπεύει καλύτερα. Με 30 περίπου κόμματα που υπάρχουν στην Ελλάδα, είναι δυνατόν κανένα να μην σ'αντιπροσωπεύει ούτε στο ελάχιστο; Δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο. ¶ρα το πρόβλημα είναι μ'εσένα και όχι με τους πολιτικούς. Εσύ είσαι αυτός που απαξιώνει την πολιτική, όλους τους πολιτικούς και την σημασία της πολιτικής στην ζωή σου. Δεν σου φταίνε οι πολιτικοί αλλά η ηττοπαθής και "τεμπέλικη" νοοτροπία σου που σε σπρώχνει στην απραξία και στην απάθεια με την γενικόλογη και αστοιχείωτη διαπίστωση πως όλοι ίδιοι είναι. Δεν είναι όλοι ίδιοι, διαφέρουν δραματικά, αρκεί εσύ και ο οποιοσδήποτε να ξεβολευτεί, να κουραστεί, να βάλει το μυαλό του να δουλέψει και να διαπιστώσει, ιδίοις όμμασι, τις στοχειώδεις διαφορές που χωρίζουν τον καθένα απ'αυτούς. Εγώ ούτε ψυχολόγος σου θα γίνω ότε πρόκειται να σου πω τι είναι καλύτερο να ψηφίσεις. Μόνος σου θα τ'αποφασίσεις αυτό με βάση τη συνείδησή σου (όχι όπως την εννούν οι περρισότεροι πολιτικοί φυσικά!).

Μόνο όταν αποφασίσετε να κουνήσετε το δαχτυλάκι σας και ξε-βολευτείτε απ'την απραξία σας, όλοι εσείς που διατυμπανίζεται περήφανοι για την αποχική στάση σας, την αντιδραστικότητά σας (την βαριεστημένη αντιδραστικότητα), θ'αλλάξει κάτι σ'αυτόν τον τόπο. Να δούμε, πόσες φορές πρέπει να το πούμε για να το πιστέψετε. Και αποκαλέστε μας γραφικούς αιθεροβάμωνες. Μπροστά στε δύσκολες αλήθειες και υπεύθυνη στάση οι άνθρωποι τείνουν να λοιδωρούν τους συνομιλητές τους και ν'επιμένουν σε γενικολογίες και σ'ασυναρτησίες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Melchisedek : 08-06-09 στις 18:39
    "Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt" "Χαμένος είναι όποιος αφήνει τον εαυτό του να ηττηθεί "

Blogthean Το avatar του χρήστη ianni
    Περιοχή
    Ροδος

στην περίπτωση του ΛΑΟΣ και του ΣΥΡΙΖΑ τα επιχειρήματα σου είναι αστοιχείωτα και προσβλητικής φύσεως, οντας πρωσοπικές επιθέσεις λάσπης χωρίς την στοιχειοθέτηση σαφών και σοβαρών επιχειρημάτων.
    Φιλε μου λογο το οτι βλεπω οτι εισαι νεος και σε ηλικια(19) αλλα και στο φορουμ και εχω καταλαβει πανω κατω που παιζεις δεν θα προσπαθησω να σε πεισω για το αντιθετο,πολυ ομορφες οι θεωριες σου και ομολογω οτι για την ηλικια σου εχεις ενα ψηλο επιπεδο γνωσεων και συγκροτημενες αποψεις αλλα δεν εχει νοημα και ουτε ηταν ποτε προθεση μου να σε πεισω οτι εχω δικαιο η οτι η αποψη μου ειναι η σωστη.
    Και ουτε θα κατσουμε να αναλυσουμε τα πολιτικα συστηματα και τι εχουν προσφερει στην ανθρωποτητα τοσα χρονια.Εγω το εκανα 20 χρονια και κουραστηκα,τους ειδα,τους εζησα απο κοντα,τους εφαγα στην μαπα και ισιωσα.η σειρα σου τωρα να το κανεις,τοπο στα νιατα
    Ουτε ομως θα κατσω να σου αναλυσω το προγραμμα ολων των κομματων της βουλης,καποιος που ασχολειται με την πολιτικη καταλαβαινει ακριβως τους υπαινιγμους μου.Αν θελεις ψαξε στο blogthea λιγο θα βρεις απειρα ποστ μας για τον Συνασπισμο,το ΛΑΟΣ και ολους τους υπολοιπους και το τι παιχνιδια παιζουν πισω απ τις πλατες μας.Γι αυτο δεν απαντησα και στον φιλο τον toumbiwti για το "ακουει Ελλαδα και βγαζει σπυρια".Ετσι πολυ γενικα δες τις αποψεις της αριστερας για το Σκοπιανο,και για τις εξεγερσεις του Δεκεμβρη.
    ">

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-10, 12:33
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-09, 22:11
  3. Χωρίς exit polls οι εκλογές της ΝΔ
    By Joti in forum Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-09, 7:33
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-06-09, 23:28
  5. Exit polls
    By zter40 in forum Ελλάδα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-06-09, 22:23

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές