Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 25 από 25

Θέμα: Δεν βάζει υποψηφιότητα στις επόμενες εκλογές ο Θ. Ρουσόπουλος

Προεπιλογή Απάντηση: Δεν βάζει υποψηφιότητα στις επόμενες εκλογές ο Θ. Ρουσόπουλος

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Taxydromos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να λέμε και σε μερικούς να πάνε στο διάβολο όμως γιατί το ξεχνάμε προσπαθώντας να είμαστε με όλους καλά και αυτοί το παίρνουν πάνω τους.

Όσο για το Ρουσόπουλο μιά λέξη έχω να πώ

ΟΥΣΤ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ
    Ταχυδρόμε μου, εκεί που πάμε να φτιάξουμε κλίμα ειρήνης, μας τα ανατρέπεις όλα.

Blogthean Το avatar του χρήστη zastava
    Περιοχή
    ATHENS Space Station

Προεπιλογή Απάντηση: Δεν βάζει υποψηφιότητα στις επόμενες εκλογές ο Θ. Ρουσόπουλος

Φίλε Ταχυδρόμε εγώ θέλω προσωπικά ανθρώπους που καταρχήν να το παίρνουν πάνω τους γιατί όταν το πάρουν κάτω τους σε γράφουν εκεί που ξέρω και ξέρεις. Όταν θα διαμορφώσουν έναν νορμάλ ήπιο εαυτό θα πρέπει να έρθει και η κριτική συνειδητοποιημένη και ανιδιοτελής. Αυτά είναι βασικά, κατ΄εμέ τουλάχιστον.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zter40 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ταχυδρόμε μου, εκεί που πάμε να φτιάξουμε κλίμα ειρήνης, μας τα ανατρέπεις όλα.
    Γιατί είχαμε κανένα κλίμα πολέμου;;;; Να πάω να αναλάβω δράση, όπλα ,παλάσκες , κράνη, επ΄ώμου αρμ!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zastava : 16-06-09 στις 18:08 Αιτία: Συγχωνεύτηκε αυτόματα απο το BlogΘέα

ΜΑΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΄ΜΕΝΑ

Η ζωή είναι σαν ένα κουτί με σοκολατάκια – Ποτέ δεν ξέρεις τι γεύση θα σου τύχει.
    "Forrest Gump" (1994)

Blogthean Το avatar του χρήστη san_mat
    Περιοχή
    απο την χώρα του πουθενά του τίποτα και του πάντα...

μεγαλη απωλεια δεν λεω η μη υποψηφιοτητα του κ. Ρουσοπουλου στο πολιτικο μας συστημα..ΕΛΕΟΣ μ αυτον θ ασχολουμεθα ? αρκετα μας απασχολησε ο κυριος..φτανει..

Μου ήταν παρά πολύ αντιπαθητικός και τελικά δεν έπεσα έξω

Προεπιλογή Δεν βάζει υποψηφιότητα στις επόμενες εκλογές ο Θ. Ρουσόπουλος

Ο νεοπλουτισμός έχει "φάει" τους πολιτικούς, την πολιτική σκηνή, την πολιτική συνείδηση. Οπως είχα πεί και παραπάνω, ο Ρουσόπουλος δεν έχει ανάγκη από κάποια "καρέκλα", έχει "αποθέματα" χρημάτων, και όπως και να έχει δεν θα χαθεί.. Ολο και κάπου θα χωθεί (διευθυντής, προϊστάμενος κ.ο.κ), αλλοίμονο σε εμάς που "πολεμάμε" με την καθημερινότητα, τη φτώχια, την ανεργία, το μεροκάματα, για ένα καλύτερο μελλον ρε αδερφέ..

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-09, 18:22
  2. Δεν το βάζει κάτω...
    By nooone in forum Humor
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-08-09, 10:32
  3. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-07-09, 9:46
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-09, 20:09
  5. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-02-09, 13:43

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές