Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 7 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 70 από 153

Θέμα: Κάπνισμα μόνο στο πεζοδρόμιο!

Blogthean Το avatar του χρήστη King Pyrros
    Περιοχή
    Ioannina

Προεπιλογή Απάντηση: Κάπνισμα μόνο στο πεζοδρόμιο!

Λοιπον..καταρχας δειτε μια πολυ ωραια ταινια που λεγεται THANK YOU FOR SMOKING της οποιας η θεματαλογια ταιριαζει γαντι στο θεμα.
    Τωρα..
    Δεν καπνιζω ουτε καπνισα ποτε μου αλλα δεν εχω κανενα προβλημα με αυτους που καπνιζουν..πιστευω οτι ειναι επιλογη τους.
    Για το θεμα τοθ χωρου ειμαι καθετος οτι πρεπει να απαγαρουτει σε δημοσιους χωρους και ιδιωτικους με εξαιρεση τους χωρος διασκεδασης γιατι το το λει και η λεξη..διασκεδαση.
    Ο αλλος βγαινει για διασκεδαση και να ξεσκασει και οχι για να εχει το μυαλο του μηπως τον καρφωσει ο απεναντι του που ισως ενοχληθει η απλα του την σπαει η φατσα του η την επεσε την γκομενα του,η του εχει μαζεμενα και ψαχνει μια καλη αφορμη για να του την κανει..
    Οπως ειπαν και παραπανω οι χωροι διασκεδασης οφειλουν να προσεξουν τον εξαερισμο τους και εκει θα πρεπει να πεσουν τα προστιμα και οι κυρωσεις καθως και σε αλλα θεματα υγειηνης.
    Στο τελος..οφειλουμε να σεβαστουμε την πλειοψηφια και την ελευθερια εκφρασης του αλλου.
    Επειδη μιλησα και με αστυνομικους και με ιδιοκτητες καταστηματων για το μετρο..οι απαντησει που πηρα ηταν οτι το μετρο δεν προκειται να εφαρμοστει λογο πολιτικου κοστους,επισης οτι οι αστυνομικοι δεχοντε και εισπρατουν απειλες για ενα σωρο θεματα και δεν εχουν καμια ορεξη να βαλουν και ενα αστειο θεμα στο κεφαλι τους μιας και αν το κανουν δεν θα μπορουνε να πανε πουθενα ,οσοι καπνιζουν και οι καταστηματαρχες δεν προκειται να επιτρεψουν σε κανεναν να τους κλειση το μαγαζι η να τους ριξει παραπανω προστιμα για χαζους λογους,η να χασουν κοσμο..και θα το κυνηγησει ο καθενας με οτι μεσα διαθετει..
    Τωρα για της αλλες χωρες..αυτα τους κανουν οπως και αλλα και μετα ερχοντε κρητη ,ροδο κλπ και βγαζουν τα απωθημενα τους..για να μην πω και τα αλλα ομορφα που κανουνε στης χωρες τους.
    Αν ο κ.Αβραμαπουλος θελει να κανει εξυγιανση και να μαζεψει χρηματα ασ το κανει απο αλλου οποθ και θα βρει χρηματα και θα χειροκρητηθει..αλλα πιος ξερει τι λαμογια παιζεται τωρα.
    Ασ το κανουν...αλλα οταν δουνε να ανεβαινει η ψαλιδα απο της 4 στης 8 μοναδες στα επομενα γκλαλοπ...μην αναρωτιουνται το γιατι.
    Suddenly I awoke. I must have fallen asleep under the oak,
    where I used to sit and dream as a child
    The dawn was soon to come, and the air was crisp and cold
    Yet I felt warm
    I remembered my strange dreams and knew I had the strength
    and love in my heart to create something in my life.
    The world was waiting I was reborn!

Επειδη εκατσα και το εψαξα λιγο το θεμα τα προστιμα δεν θα επιβαλλονται απο καμια αστυνομια.Θα γινονται ελεγχοι στα κεντρα διασκεδασεως απο το σωμα επιθεωρητων υγειας και εφοσον διαπιστωθουν παραβασεις τα προστιμα θα επιβαλλονται απο τους ιδιους.θα συνοδευονται μονο απο αστυνομικους για να μην υπαρξουν παρατραγουδα και απειλες.
    "Courage is what it takes to stand up and speak. Courage is also what it takes to sit down and listen"

Blogthean Το avatar του χρήστη zastava
    Περιοχή
    ATHENS Space Station

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο smoover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη εκατσα και το εψαξα λιγο το θεμα τα προστιμα δεν θα επιβαλλονται απο καμια αστυνομια.Θα γινονται ελεγχοι στα κεντρα διασκεδασεως απο το σωμα επιθεωρητων υγειας και εφοσον διαπιστωθουν παραβασεις τα προστιμα θα επιβαλλονται απο τους ιδιους.θα συνοδευονται μονο απο αστυνομικους για να μην υπαρξουν παρατραγουδα και απειλες.
    Και άμα ο άλλος δεν πληρώνει το πρόστιμο θα τον πηγαίνεις μέσα....¶ντε να δούμε πόσους θα χωρέσουν οι φυλακές....Και άμα αρνηθούν να παραλάβουν το πρόστιμο τι γίνεται;;;; Και άμα δεν σου γνωστοποιούν τα ονόματά τους τι γίνεται;;;; Και άμα τα συνεργεία που ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΟΠΟΤΕ ΣΤΕΡΟΥΝΤΑΙ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ, δεν συνοδεύονται από Αστυνομικά Όργανα πως θα εκδόσουν πρόστιμο σε κάποιον που τους δηλώνει ότι δεν σας δίνω τα στοιχεία μου ούτε παραλαμβάνω το έγγραφο;;;
    Αντί να κυνηγάνε οι Αστυνομικοί τους κλέφτες και τους άλλους θα βγούνε παγανιά να συλλαμβάνουν καπνιστές;;;; Πωπω γέλια που θα έχει!!!!!
    Θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι.....
    Μην τους πληρώνετε τίποτα, στα Δικαστήρια, ή θα αποδειχθεί ότι ο καπνιστής είναι χρόνιος χρήστης εθισμένος σε τοξικές ουσίες ή θα πάνε στο καλό όλες οι αρλούμπες ορισμένων....
    Μέτρα πάρε κ. Αβραμόπουλε ουσίας. Μην νομίζεις ότι οι πολίτες είναι σαν τα συντριβάνια εξωραϊσμού που έφτιαχνες κάποτε στην Αθήνα. Μέτρα ουσίας και όχι διαδοχολογίας...
    Κοίταξε να δώσεις και κανένα φραγκάκι στο μεταξύ να ξεχρεώσεις λίγο τη δημόσια υγεία....
    Στην ψειρού μέσα όλοι οι καπνιστές να βγουν όλοι οι άλλοι που είναι μέσα...Γουστάρω κάτεργο κάργα θα κτυπήσω και ένα τατουάζ για να είμαι της μόδας τώρα στα γεράματα.

ΜΑΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΄ΜΕΝΑ

Η ζωή είναι σαν ένα κουτί με σοκολατάκια – Ποτέ δεν ξέρεις τι γεύση θα σου τύχει.
    "Forrest Gump" (1994)

Όπως με όλους τους Νόμους που ψηφίζονται στην Ελλάδα μόνο και μόνο για να εναρμονιστούμε με το Ευρωπαϊκό Δίκαιο και ουχί για να τηρηθούν αυτοί πραγματικά (μιας και ένας τέτοιος νόμος δεν πρόκειται να τύχει εφαρμογής στην Ελλάδα) λυπάμαι μόνο τους πρώτους παραπτωματίες οι οποίοι θα πληρώσουν τα σπασμένα της ψήφισής του στην προσπάθεια του κράτους να δείξει ότι μπορεί να τον επιβάλλει κιόλας. Θα ξεθυμάνει σε 5 το πολύ μήνες η όλη ιστορία.

Θυμάστε και τα πρόστιμα που έφαγαν καμια 200αριά πεζοί που περνάγανε το φανάρι με ''ΣΤΑΜΑΤΗ'' και όχι ''ΓΡΗΓΟΡΗ'' πριν κανα 2 χρόνια? Τροπολογία λέει του ΚΟΚ γιατί οι πεζοί προκαλούσαν ατυχήματα... Πέσαν μερικά πρόστιμα σε πεζούς, φάγανε το κράξιμο του αιώνα και το θέμα ξεφούσκωσε ως άλλο ένα αποτυχημένο σουφλέ...

ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ ΦΑΙΝ. Πολύς λόγος για το τίποτα...

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Το κράτος πάντα έχει τον τρόπο να εισπράττει και αυτό μην το υποτιμά κανένας.
    Θ' σου έρθει ένα ραβασάκι από την εφορία και άντε να εξηγήσεις.
    Το πρόβλημα για μένα είναι να ακούω συμπολίτες μου να μιλάνε για κάρφωμα συμπατριώτη περί καπνίσματος με τόσο φανατισμό.
    Δηλαδή βρε παιδιά στην πολυκατοικία μου που παρκάρουν παράνομα ή χτίζουν μπαλκόνια τι πρέπει να γίνει να τους κρεμάσουν ?
    Σαφώς και δεν πρέπει να προκαλούμε με το κάπνισμα αλλά να μην θεωρείτε και ο καπνίζων εγκληματίας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Taxydromos : 15-06-09 στις 19:38
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

Zastava ειναι μια πρακτικη να συνοδευονται απο αστυνομικους για
    1)να μην απειλουνται οταν εκτελουν την δουλεια τους
    2)να μην χρηματιζονται
    3)να ειναι σιγουρο οτι θα κανουν σωστα την δουλεια τους
    Και η υπηρεσια ειδικων ελεγχων του υπουργειου οικονομικων συνοδευεται απο αστυνομικους.Δεν θα ειναι μαζι τους καμια 200αρια.Απο οτι διαβασα 2 αστυνομικοι.Και επισης το τονιζω δεν θα συλλαμβανεται ΚΑΝΕΝΑΣ.Η δουλεια τους ειναι μονο να βαζουν το προστιμο στο πελατη ή τον καταστηματαρχη και να αφαιρουν την αδεια απο τον καταστηματαρχη.Ας σημειωθει εδω οτι θα υπαρχει και περιοδος χαριτος που θα ειναι μονο προστιμα και αμα δεν συμμορφωθουν τοτε θα αφαιρειται η αδεια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη smoover : 15-06-09 στις 18:50
    "Courage is what it takes to stand up and speak. Courage is also what it takes to sit down and listen"

Περιοχή
    ATHENS Space Station

Zastava ειναι μια πρακτικη να συνοδευονται απο αστυνομικους για
    1)να μην απειλουνται οταν εκτελουν την δουλεια τους
    2)να μην χρηματιζονται
    3)να ειναι σιγουρο οτι θα κανουν σωστα την δουλεια τους
    Και η υπηρεσια ειδικων ελεγχων του υπουργειου οικονομικων συνοδευεται απο αστυνομικους.Δεν θα ειναι μαζι τους καμια 200αρια.Απο οτι διαβασα 2 αστυνομικοι.Και επισης το τονιζω δεν θα συλλαμβανεται ΚΑΝΕΝΑΣ.Η δουλεια τους ειναι μονο να βαζουν το προστιμο στο πελατη ή τον καταστηματαρχη και να αφαιρουν την αδεια απο τον καταστηματαρχη.Ας σημειωθει εδω οτι θα υπαρχει και περιοδος χαριτος που θα ειναι μονο προστιμα και αμα δεν συμμορφωθουν τοτε θα αφαιρειται η αδεια.

Θα στο πω με μια φράση....που δεν θέλω να την παρεξηγήσεις χιουμοριστική θα είναι αλλά δεν αφορά εσένα...το τονίζω ρητά και κατηγορηματικά, διότι αυτά που αναφέρεις και που καταλαβαίνω ότι θέλεις να τα πιστέψεις τα απαντούν συνήθως με τη φράση:

ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!!

Επαναλαμβάνω ότι δεν αναφέρομαι σε σένα και νομίζω ότι είμαι σαφής αν θεωρείς ότι σε προσβάλλω να μου το πεις να ζητήσω δημοσίως συγγνώμη...
    Υ..Γ. Δεν βάζουν και κανένα αστυνομικό άμα έχουν τόσους διαθέσιμους, να φυλάξει καμιά Τράπεζα , κανένα Ταχυδρομείο, κανένα άλλο φορέα του Δημοσίου που είναι αφύλακτοι και κάθε μέρα γίνεται της αλεπούς ο θάνατος....Αλλά ξέχασα εκεί γίνεται χαμός κάνει τζιζ....το θέμα Να προσθέσω και κάτι τελευταίο εδώ δεν βγάζει περιπολίες είτε πεζές είτε εποχούμενες(αυτοκίνητο) θα τους βγάλει να πάρουν σβάρνα τις καφετέριες;;; Που θα τους βρει αναρωτιέμαι;;; Γιατί αδελφέ αναρωτιέμαι;;;; Αφού ξέρω που θα τους βρει ,στα τηλεοπτικά κανάλια, που θα τα καλεί ,κάθε φορά για να δείξει ότι κάτι κάνει....Τους ξέσκισαν σαν αστυνομία τον Δεκέμβρη, όλοι πανταχόθεν και θα πάνε τώρα οι αστυνομικοί να διαπληκτιστούν δημοσίως με τον μισό ελληνικό πληθυσμό;;;; Καλά , έχει γέλιο η ιστορία.
    Επίσης το ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι νόμιμο ή παράνομος;;;;;; Για να δούμε θα απαντήσει το υπουργείο διότι το παλικάρι που βγήκε προχθές στην ΝΕΤ ως απόλυτος και σαφής κρατικός λειτουργός δεν ήξερε τι να πει, ήταν στον κόσμο του, αν και ανήκε στην νομική υπηρεσία του Υπουργείου....Δεν ξέρω, θα δούμε, δεν το έχουμε μελετήσει και κάτι τέτοια......Τα κυριακάτικα φύλλα της χθεσινής ημέρας τα είδες με τις καταχωρήσεις για το ηλεκτρονικό τσιγάρο;;;
    Γιαυτό με βλέπεις και γίνομαι έξαλλος, διότι δεν βλέπω μόνο το τυρί βλέπω και τη φάκα. Ή αν θέλεις δεν βλέπω μόνο το δέντρο αλλά το δάσος. Αντιλαμβάνεσαι ότι είμαι καπνιστής αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι φουμάρω οπουδήποτε....εδώ και πολλά χρόνια...και είμαι συνειδητός καπνιστής...το έχω χούι και την καταβρίσκω...αρκεί να μην ενοχλώ γιαυτό φροντίζω αναλόγως....
    Αααα να μην το ξεχάσω πολύ ωραίο αυτό που είπε ο Υπουργός θα εξαφανιστούν τα τασάκια από τα μαγαζιά μέχρι να βγάλει όλες τις ρυθμίσεις......γέλιο ρε παιδί μου πολύ γέλιο. Ατομικό τασάκι έχω θα εισηγηθώ να βάλουμε και πτυελοδοχείο....Το να μασάμε καπνό όπως οι παλαιότεροι επιτρέπεται ή απαγορεύεται;;;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zastava : 15-06-09 στις 19:41

Η ζωή είναι σαν ένα κουτί με σοκολατάκια – Ποτέ δεν ξέρεις τι γεύση θα σου τύχει.
    "Forrest Gump" (1994)

βασικα καλο θα ηταν να πεσουν λιγο οι τονοι γιατι βλεπω κι αυτο το thread να πηγαινει για κλειδωμα.
    εδω ειμαστε για να συζηταμε κι οχι για να βριζομαστε και να προσβαλει ο ενας τον αλλον.
    επειδη υπαρχουν οι δυο κατηγοριες "καπνιστης και μη καπνιστης", δε σημαινει πως πρεπει να παμε σε εμφυλιο ή να αρχιζουμε κακιες και προσβολες. υποτιθεται πως ολοι εχουμε καποιο επιπεδο. σωστα?

επι του θεματος.
    για τους καπνιστες.
    ειμαι καπνιστης. ναι μου αρεσει να καπνιζω. αυτο δε σημαινει πως επειδη καποιος δε καπνιζει θα πηγαινω να καπνιζω στη μουρη του.
    θυμαμαι οταν ημουν λυκειο και δε καπνιζα, γινοταν χαμος οταν εμπαινε η μανα μου με το τσιγαρο στο δωματιο μου. δεν ξεχνω πως ενοιωθα τοτε γι αυτο και συμφωνω 100% πως αν ειναι να καπνισω θα καπνισω σπιτι μου, στο δρομο, και σε χωρο που επιτρεπεται το καπνισμα.
    καλο ειναι να ψαχνουμε λυσεις, κι οχι πως να δημιουργουμε περισσοτερα προβληματα. αρκετα δεν εχουμε ολοι? θελουμε κι αλλα?

για τους μη καπνιστες.
    εχετε δικιο να το απεχθανεστε, να προσπαθειτε να δειτε το κοσμο χωρις τσιγαρο γιατι σιγουρα θα ειναι κοσμος καλυτερος.
    τα παιδια δε χρειαζονται χωρο με καπνιστες για να μεγαλωσουν γιατι οντως αναπνεουν δηλητηριο κοντα σε καπνιζοντες.
    τωρα βεβαια οταν το θεμα γυρναει στον τετραψηφιο και την "ενημερωση" για αυτους που δηλητηριαζουν τον κοσμο γυρω σας, σιγουρα ειναι δικαιωμα σας αν θελετε να το κανετε. κι αν βλεπετε (για οσους πιστευουν στο "τετραψηφιο") πως ειναι η λυτρωση και γι αυτο πρεπει να χρησιμοποιειται για να γλυτωσετε απ αυτους που μοιραζουν καρκινο, αναλογιστητε λιγο τα παρακατω.
    οταν πινετε ή προσφερετε ποτο, δεν μοιραζετε στην ουσια κυρωση του ηπατος? πρεπει να αρχισουμε να μιλαμε για τηλεφωνα?
    υπαρχουν κι ενα καρο αλλα παραδειγματα που ολοι γνωριζουμε.
    θελω να πω πως οκ, καλο ειναι να υπερασπιζεται καποιος αυτο που πιστευει, αλλα ας μη θεωρει τον εαυτο του αγιο ή αγια που τραβαει μαρτυρια, γιατι απο την αλλη κανει κι αυτος/η αλλα σε αλλους. απλα δεν εχει γινει θεμα ακομα.
    ή αλλιως, ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο βαλετω.

και μια και μιλαμε πως το καπνισμα σκοτωνει την υγεια, ο λιγνιτης της ΔΕΗ τι κανει? μηπως η ευρωπαϊκη ενωση δεν εχει δωσει οδηγιες? δε μοιραζει καρκινο αυτο το πραγμα? σε παιδια, νεους, γερους, αντρες και γυναικες? τα δηλητηριασμενα απο αποβλητα ποταμια και λιμνες δεν κανουν το ιδιο?
    ασχετα με το αν ειμαι ή δεν ειμαι καπνιστης (ειμαι), θα προτιμουσα να δω τους πολιτικους να κανουν κατι για την υγεια, κι οχι να προσπαθουν να μαζεψουν φραγκα με προφαση την υγεια.

(εξακολουθω να υποστηριζω πως ενας κοσμος χωρις τσιγαρο ειναι σιγουρα ενας πολυ καλυτερος κοσμος)

παιδια προσπαθηστε να μην τρωγεστε. βαλτε λιγο νερο στο κρασι σας, κι οχι νευρα και προσβολες στο στομα σας.
    φιλικά (και στις δυο πλευρες)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη larry2004gr : 15-06-09 στις 19:18

Περιοχή
    ATHENS Space Station

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Taxydromos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κράτος πάντα έχει τον τρόπο να εισπράττει και αυτό μην το υποτιμά κανένας.
    Θ σου έρθει ένα ραβασάκι από την εφορία και άντε να εξηγήσεις.
    Το πρόβλημα για μένα είναι να ακούω συμπολίτες μου να μιλάνε για κάρφωμα συμπατριώτη περί καπνίσματος με τόσο φανατισμό.
    Δηλαδή βρε παιδιά στην πολυκατοικία μου που παρκάρουν παράνομα ή χτίζουν μπαλκόνια τι πρέπει να γίνει να τους κρεμάσουν ?
    Σαφώς και δεν πρέπει να προκαλούμε με το κάπνισμα αλλά να μην θεωρείτε και ο καπνίζω εγκληματίας.

Φίλε Ταχυδρόμε τα πρόστιμα όπως μπαίνουν έτσι και βγαίνουν να είσαι σίγουρος επ΄αυτού....Το κάθε μέτρο κρίνεται Συνταγματικά όπως και το κάθε προστατευόμενο έννομο αγαθό και φυσικά κρίνεται πάντοτε η αρμοδιότητα επιβολής των προστίμων... Τα παρκόμετρα μήπως σου θυμίζουν τίποτα με τις Δημοτικές Αστυνομίες;;;;

"Forrest Gump" (1994)

Blogthean Το avatar του χρήστη Taxydromos
    Περιοχή
    Πολίτης του Κόσμου

Φίλε Ζας ξέρω πολλούς που τρέχουν στα Δημοτικά Γραφεία να πληρώνουν κλήσεις για πράγματα που δεν έκαναν και πολλούς που πλήρωσαν κλήσεις για τα παρκόμετρα και ακόμα να πάρουν τα λεφτά τους.
    Μην υποτιμούμε το κράτος στον τομέα αυτό γιατί έχει αποδειχθεί ότι επενδύει πολύ γρηγορότερα σε υποδομές από το να φτιάξει ένα δρόμο.
    ¶μα μπει η Αστυνομία σε ένα μπάρ ή σε σταματήσει στο δρόμο και σου κόψει ένα πρόστιμο δεν νομίζω να είσαι χαρούμενος ούτε βέβαια να μην το πληρώσεις και να τρέχεις στα δικαστήρια γιατί θα σου κοστίσει πολαπλάσια το όλο θέμα.
    Ας έχουν τα μαγαζιά σωστές υποδομές και εξαερισμό και ας καπνίσει ο άλλος δε με προβληματίζει όχι να φτιάχνουν τρύπες που βρωμοκοπάνε και περιμένουννα μπούν μέσα τα γουρούνια.
    <font color=Blue><b><span style=font-family: Franklin Gothic Medium><font size=4>Ου Πόσοι αλλά Πού</font></span></b></font>

Σελίδα 7 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Κάπνισμα στο κρεβάτι
    By trelo_dimitris in forum Humor
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-02-10, 17:11
  2. Κάπνισμα: Σκοτώνεις - πληρώνεις
    By boeing734 in forum Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-09, 15:42
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-09, 13:05
  4. Κάπνισμα μέχρι θανάτου
    By chr_far in forum Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-09-08, 14:24
  5. Linkin Park Weekend μόνο στο Mad Radio 106,2!
    By Spiroslp in forum Συζήτηση για τη Μουσική
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-06-08, 12:28

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές