Μηνύματα   Θέματα   Μέλη   Online
Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 21

Θέμα: Διπλοί και τριπλοί λογαριασμοί χρήστη!

Exclamation Διπλοί και τριπλοί λογαριασμοί χρήστη!

Στην περίπτωση που ο λογαριασμός σας δημοσιευτεί στο συγκεκριμένο Forum απο το αυτόματο πρόγραμμα AE Detector, για παράβαση του κανονισμού των πολλαπλών λογαριασμών χρήστη, παρακαλώ να απαντήσετε στο συγκεκριμένο thread το πολύ σε 20 ημέρες. Διαφορετικά θα διαγράφω τον λογαριασμό χρήστη με τα περισσότερα BTM.

Δυστηχώς πρέπει να πάρουμε δραστικά μέτρα για να αποφευχθεί η χρήση πολλαπλών λογαριασμών στις δραστηριότητες του portal (κληρώσεις κτλπ) ωστε να βεβαιωθούμε οτι θα είναι δίκαιο για όλους τους χρήστες μας.
    Ευχαριστούμε για την κατανόηση

Blogthean

Προεπιλογή

Λοιπόν παιδιά είναι το τρίτο μήνυμα που στέλνω, (δεν ξέρω καν αν πρέπει ν ατο στείλω εδώ) αλλά για να είμαι σίγουρη ξαναλέω ότι με τον nttgl19 είμαστε 2 διαφορετικά άτομα που για λίγες μέρες μόνο (λίγες πολύ λίγες) μοιραζόμαστε τον υπολογιστή.

Προεπιλογή

moirazome ton idio upologisth me ton pap13 twra kai sto melon..........

Προεπιλογή

Κατι τετοια φαινομενα ειναι κατανοητα εμεις μιλαμε για 2 λογαριασμους απο το ιδιο ατομο.

Προεπιλογή

Postarw kai edw giati dustuxws den kserw ti allo na kanw......
    Afou kanoume eggrafh me diaforetika stoixeia kai e mail,ti shmasia exei an moirazomaste to idio pc?
    Telospantwn euxaristw gia thn perihghsh....an kai pollh duskolh....htan endiaferousa.....

Blogthean Το avatar του χρήστη delfy
    Περιοχή
    σε μια καρδουλα...

Προεπιλογή

"delfy seems to have multiple personalities using Illusione and delfy sharing the same computer. No soup for you! and you! and you!"

να το πω και εδω καλου κακου μιας και ειδα το παραπανω μηνυμα...
    delfy και illusione ειμαστε διαφορετικα ατομα με διαφορετικους λογαριασμους, απλα εγω η ψιλοασχετη δεν τα καταφερνω καλα με τις επεξεργασιες στα προφιλ και δινω το password μου στον illusione να μου κανει αυτη την δουλεια :)
    και επισης μας αρεσει η "σουπιτσα" σας, μην μας διωξετε :)

ζησε το σημερα... γιατι ειναι το αυριο που περιμενες χθες...

May The Magic Be With You....

Blogthean Το avatar του χρήστη Illusione
    Περιοχή
    Αττική

Cool οι κανονες...είναι τυφλοί....

όπως και η δικαιοσύνη...ο έρωτας...κλπ κλπ...

μονο ο βήχας δεν κρύβεται...

όπως εμείς που είμαστε δυο ερωτευμένα και μοιραζόμαστε τα πάντα ακόμη και τα password μας...

"Θα ερχόταν μια μέρα,
    που οι πηγές της γης θα στέρευαν, η θάλασσα θα μαύριζε, τα ρυάκια θα δηλητηριάζονταν και τα ελάφια θα έπεφταν νεκρά.
    Όμως, λίγο πριν να είναι πολύ αργά, οι Ινδιάνοι θα ξανάβρισκαν το χαμένο πνεύμα τους,
    θα δίδασκαν στους λευκούς το σεβασμό προς τη Γη και θα ενώνονταν μαζί τους για να γίνουν οι Πολεμιστές του Ουράνιου Τόξου".

Μύθος της φυλής των Ινδιάνων Cree

Blogthean Το avatar του χρήστη 5irene5
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Thordin su estila ke ena pm .I X-RAY ine i aderi mu .Prin ftiaksi ton diko tis logariasmo ebene apo ton diko tis ipologisti me ton logariasmo mu .Tora pu eftiakse diko tis logariasmo bike pali apo ton diko tis ipologisti me ton diko tis kenurgio logariasmo.Malon auto dimiurgise to provlima. (ke se mena aresi i supitsa sas ! ! !)
    ♥♥♥ when you love someone, you should treat them the way you feel. sometimes words aren't enough ♥♥♥

Προεπιλογή

Μου ειπε η 5irene5 να στειλω και εγω μνμ για να βεβαιωθούμε . Εφτιαξα δικο μου λογαριασμό και δεν θα χρησιμοποιώ πλεον τον δικό τησ λογαριασμό απο τον υπολογιστή μου.

Blogthean Το avatar του χρήστη greekman
    Περιοχή
    8essaloniki

Προεπιλογή idia syndesi 2 atoma....

Na anafero kai ego me tin seira mou oti den eimai to idio atomo me agg75

apla exoume tin idia sindesi alla me 2 diaforetika pc tora pos fanike oti eimaste same person mallon tha ftaiei to oti ekane login kai apo to diko mou pc... anyway... ksanaleo ....

Greekman kai agg75 2 diaforetika atoma....

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-12-09, 10:56
  2. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-12-09, 15:32
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-09, 23:31
  4. Δεσμεύτηκαν λογαριασμοί της Μονής
    By donstefano in forum Ελλάδα-Κόσμος
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-09-08, 15:31

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Δικαιώματα - Επιλογές